Romantik mi saçma mı?

Aşık olduğum kıza çıkma teklif etmek istiyorum fakat ben basit biri değilim.Bu yüzden ona Şöyle bir şey yapmayı düşündüm.5 gün boyunca her gün ufak duygusal şiirlerle birlikte bir gül vericem ve son gün onu bir yere çaırcam ama daha bitmedi ben önceden oraya gidicem ve hazırlık yapıcam sni seviyorum yazan bir balon hazırlıycam ve önüne sis bombası koyup kız gelmeden önce patlatıcam ve kız geldiinde içinden çıkıp gözlerinine kitlenicem ve balonları bırakıp teklifimi yapıcam.birde kendi yaptıgım bir kolye vermeyi düşündüm baya güzel bişey .elişim baya kuvvetlidir. sizce cevabı ne olur ?

0|0
52

En İyi Kız Görüşü

• anam ben sandım ki evlilik teklif edecek ula altı ustu benşle sevgılı ol dıyeceksın ki bu planlı bırsey degıldır hayatınızdakı bu tarz guzellıklerı ansızın yapın bır nedenı olmadan. ne olacak yanı ay bana balon patlattı hemen evet dıyeyım mı dıyecek kız. bırakın bu ıslerı duygusalsın bu cok guzel ama bu kadarına gerek yok. al karsına cok bısey yapmak ıstıyorsan soyle dekı sana asıgım bu gercekten sevene yeter ;) Diğerleri goz boyamadan baska bısey degıl.sen cıkma teklıfınde bunları yaparsan evlılıkte eyfel kulesınden kendını aşağı sallarsın

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• O.o

Nasıl bi'şeydir bu yahu...Abartmamış mısın biraz,sevgilin olsa hadi neyse bir kısımına(hepsi de değil yani)...

0|0
    0|0
  • oo fena :) ama teklif ederken güzel cümleler söle :)

0|0
    0|0
  • Azımda kola vardı durumunu gördüm püskürttüm pc bozuldu annem odaya geldi nabıyon sen ırzını siktiğim dedi terliği fırlattı kaçmaya çalışırken kafamı duvara çarpıp bayıldım ambulans geldi yolda uçurumdan yuvarlandık 5 takla attık 2 tane daha ambulans geldi yaralıları götürdü beni unuttular 2 hafta sonra bulundum şu an hastanedeyim 2 kolumda kırık tek bacağım koptu bunu arkadaşım abdulreezaak yazıyo mutlumusun ?

0|0
    0|0
  • birçok kız bundan etkilenebilir ama ben antiromantiğim bunu kabul etmezdim :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Sis bombasından ninja gibi çıkacaksın.. Balonlarıda patlat korkup yere yatsın bilider..

0|0
    0|0
  • "elişim baya kuvvetlidir"

hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

0|0
    0|0
    • el becerisi desem daha doru olur

Yükleniyor...