Anne ile anlaşamamak ve sevgisizlik

başlığı tam açıkllayamadım ama iş nedeniyle beni babannem büyüttü o büyüttüğü için demiyorum ama cennetlik insan derler ya aynen öyle bir kadın çok eziyet çekmiş ama yinede kocasının yanında durmuş tüm eziyetlere rağmen onlara hizmet vermiş bir kadın sorunumsa şu annem. sevmiyo değilim ama bazen ona nefret duyuyorum beni bakmadığı için değil belki onunda bir eksikliği vardır üzerimde çünkü onu gerçekten anne gibi hissettmiyorum normal hali biraz patavatsızdır ama en son gördüklerimden sonra gerçekten ne yapacağımı şaşırdım. dedem rahatsızdı köyde yaşıyorlardı hastalık sebebiyle bize geldiler alzaymır hastalığı var orta derece mesela ona çok sinirleniyo sonucunda babaannemde üzülüyor tamam o hastalar sinirini bozabilir insanann fakat sen çekmiyorsun uğraşmıyorun ki onunla ona vurmaya kötü söz hatta küfür etmeye ne hakkı var. sonra evde istemiyor onları bir keresinde küçükken babaannem bizde küvette sadece saçını yıkamış çıktıktan sonra annem tüm banyoyu çamaşır suyuyla silmiş. bana bunları anlatırken ağladı. kıscası annede olsa hayatta en değer verdğim insan olan babaannemi üzmesine karşılık nefret duyuyorum. daha bir çok şey var ama özet olarak bu...
Güncellemeler:
kısa bir notumda var annemin babası küçkken ölmüş yani dedeme kızmak yerine hayat ona bir baba vermiş o eksikliğini neden tamamlamıyo onu anlamıyorum

0|0
11

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• Anne babasına kötü davranan,sevgisini göstermeyen aynı şeyleri evlatlarından görür ve öyle oluyor,çünkü sende sevemiyorum diyorsun.Bir kıssa var,adamın oğlu onu evden başka bir eve atar gibi götürüp bırakıyor.Adam onların geri dönmesini bekliyor,içeriye bile girmiyor,torunuda yanında dede neden bekliyorsun girelimdiyor,dedesi ben ailemi incitmedim onlarda geri dönecekler eminim diyor ve gerçekden dönüp pişman oluyorlar.Yani eden bulur.

1|0
    0|0
    • çok doğru söyledin eminimki onlar yüzünden bende aynı onlar gibi bir insan olucam

Kızlar Ne Diyor 1

• sen sadece kendi gözünle bakıyorsun. birde öbür taraftan dinlemek lazım.acaba neler yaşandı.

0|0
    0|0
    • herşey gözümün önnde eğer ki geçmişi diyorsan insan insanı iyi tanır özellikle yakınlarınsa

• soruyordum kötülüğü olsa söylen bri peki kouya benm anlattığımdan bir bak zaten gerçek olanda o babaannem eziyet çektiren biri olsa kaç kişi tanıyo onlardan duyardım eskiler neler neler anlatıyordu onunla ilgili

• annenle arasında neler geçti dışardakiler her şeyi bilemez. o insanlar dışarıdan baktıklarını bilirler.

bence sen sadece annene olan soğukluğundan babaanneni görüyorsun. eğer eşit olmak istiyorsan ikisi ile de ayrı ayrı cevaplar alana kadar konuşmalısın.

Yükleniyor...