Vakit ayırıp okursanız çok sevinirim.

Arkadaşar merhaba. Ben nişanlı bir bayanım. Nişanlım askerde. hava değişimine gelmişti herşey çok güzel giderken son gün kavga ettik. problemlerimizi yazıyorm. son günlerimizi başbaşa bişey yaparak değilde planladığımızın dısında kuzenı ve eşiyle gecırdık.her ne kadar ıstemesemde nısanlımın suratı asılıyor dıye onlarla gittim. 2 gun oyle gectı herneyse son gun bırsuru planımız vardı annesıde yemeye cagırdı gıttı nısanlım bana 1 saa otururuz sonra planlarımızı gercekleştırırız benı yolcu edersın dedı. yemege gıttık 1 saat oldu 2 olu 3 oldu kalmıyor. sonunda kalktı arabanında kalkmasına 1 saat kalmıstı planlarımızın ceyregını bıle o saatte gercekleştıremezdık. arabaya bındık benım suratım asık noldu dedı hıc falan dedım. sonra nısanlımın evıne gıttık ben yataga uzandım yanıma gelır zannettım gelmedı gıttı tv karsısına bende fişi çektim bu mudur yanı gublerdır sıranın banagelmesını beklıyorum gıtmene 1 saat var tv mı ızlıcen dedım. sonra bana ne dese begenırsınız böyle olmuyor ben ayrılmak ıstıyorum. bana şok geldı tabı. ağladım falan yüzüğü takarken ıyı ama bır ılıskıyı yurutemıosun dedım. kapıya yöneldı çıkmak ıstedı bende cıkmaması ıcın kapıda durdum benı fırlttı. gıttı bende bagırdım. arkasından fenalasştım aradım açtı annenı alıyorum bekle dedı. meger annemı alıp kendı aılesının yanına göturmus. geldı yanıma gıdıyoruz bıttı bu ıs dedı aılesıne göturdu orada bıldıgınız benı sıkayet ettı yapamıyorum olmuo vs dedı. araba saatı geldı otogarda ılk bas benı öpmeden bındı ablası öpmıcen mı dedı geldı öptu ve bınıp gıttı. ben onu yol boyunca hıc aramadım sabah aradım vardın mı dedım evet dedı. sonra baya aradı faceye cagırdı gıttım konustuk ettık bana sen susmuyorsun böle olmaz çok sevıorum ama yapamıyorum falan dedi sen sus ben senı hep mutlu edıcem dedı bende sartlarımı söyledım o da sımdı barıstık gıbı. ama ben kendımı rahat hıssetmıyorum aılesının yanında gururumu kırdı benı kırdı ustelık esmen tepeme cıktı. askerde dıye affetmek zorunda kaldım araya sogukluk gırsın ıstemedım bundan sonrakı tutumum ne olmalı sızce ?

0|0
46

En İyi Erkek Görüşü

• Askerde ki insanla herkes vakit geçirmek ister sen biraz çok bunaltmışın kendi haline bırak yatağa uzandın yanına gelmedi ne güzel işte ya zorla ilişkiye girseydi daha mı iyiydi... şimdi kızlığın gitti diye ağlıcaktın. askerdeki adam ister istemez çok problemli zamanlar geçiriyor o zaten bütün sevdiklerini bırakıp oraya gitmiş birde sen üstüne gitme. sana wakit ayırmadı diye bu kadar üstüne gitmen biraz hata olmuş. onun da hatası war fakat o şuan bu hataları kabul edecek aşamada değil. sen onu kendi haline bırak... bir ömür boyu bu adam seni taşıyacak. sen onu askerlik boyunca taşırsan ;) çok güzel günler sizi bekliyor tek probleminiz askerlikteki sıkıntıdan onun sıkılması ve senin biraz çok üstüne gitmen...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Birbirinizi secdiğiniz anlaşılıyor. Çok gereksiz yere konuşarak nişanlını sıkıyorsun galiba ki sana senden susmanı istemiş. Susarsan seni çok mutlu edeceğini yazmış. Biraz az konuş sende, bence.

0|0
    0|0
  • valla kardeşim çok karışık bir durum.ama nişanlının bir sorunu var ki seninle ilgilenmiyor önce bunu öğren.

0|0
    0|0
  • sasker psikolojisi biraz sabırlı ol lütfen bende anlamadım ama ne susması neden sus dedi çok mu konuşuyorsun...

0|0
    0|0
  • güzelim aranızdaki sorunlar tam olarak bu hıkayeden anlasılmaz belkı gecmısden gelen bır takım seylerde vardır ama anlattgıına göre sorun yok gıbı ama cocuk degısmısm gıbı okudugum bunu anlatı bana ama suvar bak genelde erkekler askerde kısılıklerı degısır kopek muamelesı görduklerı ıcın degısıme ugrarlar askerden oncekı fırıkırlerı ıle sonrakı tutmayabılır bu herkes ıcın aynı olmaz ama genelde bu durum böledır..bırde sevıyorsa bıle ordakı bunalımı depresyonu uzarınden atamamıstır ızındede olsa askerlık psıkolojısı o kıyafetlerı yıne mı gıyecem derdı sıkıntısı ınsanı sıkar ve bogar ondan da yapıyor olabılır sen askerden donmesını ve geldıkten sonra da bır sure daha kendıne gelemsını bekle zamanla alıstımı normal hayata sende anlarsın baglılıgından ama yok olmuyorsa da olmuyordur uzatmıcan..ınsan verdıgı emege harcadı zaman a acıyor böle bır durumda ama hersey ALLAH tan herseyın hayırlsıı dıcen bunda da sukur dıyıpsabretcen..ınsallah hersey yoluna gırer de uzuntulerın gelır gecer

0|0
    0|0
  • Onun davranışlarına bağlı. Ne bilelim durumunuzu yahu ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• şu kesin ki erkekler bir kızı her ne kadar çok sevse de, aşkından deli divane olsa da, dağları delse de kız kendilerini sık boğaz ettikleri zaman, çok konuşup sorularıyla sıktıkları zaman hemen kaçarlar, bunalırlar, nefret ederler bundan,kendimden biliyorum, önceki sevgilimden bu yüzden ayrıldım zaten, kıskanç birisi olduğum için daha fazla yürütemedik. bence bırak biraz nefes alsın :)

0|0
    0|0
  • Kac yasindasiniz canim oncelikle ?

Birbirinizi bunsltmayin anlayisla karsilayin hem mutlu olmak icin biseyler yapman gerekmez diymi?

Ailesinin yaninda bitti falan demesi yanlis iliskinizi yipratiosunuz , ufak seyler bunlar sende epey dirdir yapiosun demekki :)

Kirginligini belli et ama abartma, ayrica trip yapma acikca ne istedigini ne dusundugunu soyle canim.

0|0
    0|0
    • tesekkeurler canım ysımız 22

• Kucuk sayilmazsiniz yani...

Askerdeyken herturlu sey yasamis olabilir kolay degil neolursa olsun ve buzamanda sen onun yaninda olmali onu mutlu etmelisin yanlis yapio bile olsa ki vicdanen rahat ol iliskiye emegin olsun,

Baktin askerden geldikten sonrada degisen bisey yokkk ozamann iyice dusunup karar verirsin.

• aılesıne bu ısı tasıması cok sacma. az önce konustuk tamam susucam dedım ama sevdıgım ıcın agzım öyle dedı ama yuregım cok kırgın

• Askerse tribi sana mı? Yerinde olsam konuşmazdım onunla. Ne demek sen sus ben mutlu edicem? Edememiş işte. Gelince bırakır seni o.

0|0
    0|0
  • biraz zaman tanı anlamadgım bır şey var onun aılesıylemı konuşmuyorsun ya da ıstemıyorsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...