Güzel buldugunu biliyorum ama asik olmus olabilirmi?

Merhaba arkadaslar...sorumu genel olarak erkek arkadaslara yöneltmek istiyorum...fikirlerinize biraz ihtiyacim var!

Simd is yerimde bir cocuk var ve beni begendigini biliyorum...fakat buaralar bakislari hal ve hareketlerinde sanki bir degisiklik görüyorum! Mesela beni izliyor gibi her gördügü yerde...sus pus oluyor ...bugünde bana sunu sordu: Sen arabada hangi sarkilari dinliyosun, hatta bide söylüyorsun? Bitanesini söylesene hangi sarkilari dinliyosun! Dedi yani beni arabada bile izliyor...bende ona gülerek dedim ki: Yani bu arada da beni dikizledigini ögrenmis oldum :) Oda cit cikarmadi ama yanindakiler cok güldü! Acaba bu cocuk bana asik midir ya...sanki öyle biseyler seziyorum...lütfen bir yardim edin...

0|0
05

En İyi Erkek Görüşü

• sana karşı fazla ilgili ama bunu sana nasıl dile getireceğini bilmiyor bence bu konuda sen ona yardımcı olabilirsin soru cevap şeklinde bilgiler almaya çalış

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • Ben nasil yardimci olayim ki ona? Ben hic bizaman bir erkeke bu konuda yaklasimda bulunmadim...

• karşılıklı oturun ve ona sornasıl bir kızlarda hoşlandıgını ve soruların ucunu kendine getir dha ne anlatayım ben sana kısaca bayan içgüdünü dışa çevir. eger sende seviyor ve hoşlanıyorsan

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Aşık olsa ne olur çocuğa lafı s... sun bundan sonra aşkından ölse bile yanına gelmez artık bir tek hayallerini süslersin

0|0
    0|0
    • yok ya ben ona laf sokmak icin söylemedim...aslinda sinyal verdim bak benden hoslandigini biliyorum diye :(

• kaş yapayım derken göz çıkarmışsın birde bu olay milletin önünde olmuş çocuk hem bozulmuş hem de utanç duruma düşmüş resmen miğdesine oturmuşdur ben o duruma düşsem istifa der uzaklaşırım o ortamdan. Eğer sende hoşlanıyorsan çocuğa yemek teklif et gönlünü al

• burcu balıksa bu kişinin aşık olduğunu söylyebilirim.

0|0
    0|0
    • burcunu bilmiyorum maalesef :(

• saf olmasa ilgilendiğini okadar belli etmez insanların içinde. çok spesifik bir soru soruyor arabanın içinde hangi müzigi dinliyorsun? Arabanın içinde de müzik dinlediğini bliyorum ve seni izliyorum. senşinle o kadar ilgiliyim ki orda bile ne müzik dinleigin benim içn önemli demek olyor bu. yani bukadar belli etmesi saflıkır. temiz bir olmalı yani

• haha evet cok iyi biri ya :))

• sırılsıklam hemde :)

0|0
    0|0
    • Ciddimisin...ya aslinda duymak istedim bu degil ama cok merak ediyor iste insan birazcik ta olsa sezince...

• ben ciddiyim , bazen insan cidden sevince kolay açılamaz

• çocuk ta biraz saf ama. red edeceksende kırma onu

0|0
    0|0
    • Yok ya ben hayatta öyle bisey yapmam ama neden saf oldugunu düsünüyosun?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...