Sevdiğim beni terk etti, sizce ne yapmalıyım?

merhaba arkadaşlar ben kaan 22 yaşındayım bundan 4 yıl önce sevgim kişiye aşık l oldum hane ilk görüşte aşk derler ya o şekil çok seviyorum asıl olmuştum onun için her şeyi yapardım .bigün tartıştık ayarıdık.4 x.k aradan sonra ben ondan başka kimseye gönul vermedim hep bir umutlabekledim ona tekrar kavuşmak içi onun için kendi geleceğinden vay geçtim unv gitmedim tabi o bilmiyordu daha sonra öğrendi .tabi o benim gibi yapmadı benden sonra çıktığı olmuştu .ben her arar sorardım.bir gün bir görusme ayarlayıp o gün ona açıldı tekrar berber oldu.ama uzun surmedi 6az sürdükk çok güzel gunlerimiz anılarımz olmuştu onunla evlenince böyle yaparız falan çocuğumuzun ismi bu® olsun .ben onunla nefes alıp veriyordum güne onunla başlar onunla bitiririm sözler vermiştik kendimize ayrılmayacağımza bana karşı hayatta yalan konuşmazdı bir gün beni aradı ayrılmak istiyorum seni beni almamıştı teklıfr gelmişti sevgilin var mıdiye yok demişti ben olduğum halde bir gün sonra pisman olmuş sevgilim olduğunu söylemiş.

o ona .çok seviyordum onu bırakamadm onu her insan hat a hata yapa bilir .bende bir şans daha istemedi bitsin diyordu ben çok seviyordum ben senden bir şans istiyorum falan tekrar beraber olduk bulunuyorduk mutluyduk kıyamiyordum ona çok seviyordum bir gün beni aradı istiyorum ben bir başkasını seviyorum birebir beni arama adam gibi beni içinde sev deyip kapattı çok göz yaşı döktüm onun için gunlerce ağladım bilsem geri döner gider ayaklarin altını operim . ya toplarda biterse§:-(:-(:-(:-( acz..
Güncellemeler:
ya umutlara biterse :-(:

0|0
42

En İyi Kız Görüşü

• ya anlamadığım şey biri için kendini neden bu kadar düşürdüğün kimse bulunmaz hint kumaşı değil belliki kaldırmışsın bir taraflarını elinin altındasın diye daha çok süründürür seni

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • çok seviyorum öyle böyle değil benimle çok mutlu olduğunu seninle evlenmek hayatı seninle yaşamak istiyorum derdi bir aralar ama seni eskisi gibi sevmiyorum benden uzak dur tabi notla bazı iliskilerde yaşadık onlarda yüzüme vurdu

ama o istiyordu tamamen istege baglydi .onu çok sevgimbilegi halde arayıp sormuyor arkadaş olarak kala bilgimiz sorduğunda hayir olmaz diyo:-(

• Sevmiyorum demiş sana uzak durman için daha ne desinki bence biraz ortamını değiştir sana iyi gelir sevmiyorum diyen adamdan hayır gelmez sana hem eski sevgiliden arkadaş olmaz elinden geldiğince düşünmemeye çalış.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• sen saplantı haine getirmişsin bence bu kızı başka bişey değil. çok seviyor olabilirsin ama o seni istemiyor istese böyle olmazdı sende aklını başına al önüne bak ardına değil.

0|0
    0|0
    • her şeyi onun istediği gibi yapıyor dum sevmeyi sevilmeyi ondan öğrendim her bana diyordubeni hiç birakma ben sensiz yaşayamam senin için her şeyi yaprim söz vermiştik biribirizdn hiç ayrılacağımıza:-(

• o zaman öyleymiş keşke şimdi de öyle olsaydı ama değişmiş demek ki kabul etmelisin sende.

• sen çok sevmişssın arkadasım benım gbı ama bu çokta ıyı bısey degıl düşenın dostu olmaz

0|0
    0|0
    • her şeyden canımdan çok seviyorum .onun için kendi geleceğimi yok ettim yeri geldiğinde ailemi karına alıyordum:-(

• üzüldüm senın adına ama emın ol bu dünyada aşktan baska çok dertlerde var

• yenı sını bulcannn

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Gönül isterki uzak dur. Ama yapamayacağın ortada en azindan kendine biraz hakim olmaya calis takma ya da takmiyomus gibi yap bunu bende yaptim ise yaradigini soyleyeblrm... herseyi yaparmisin denemekten zarar cikmaz...

0|0
    0|0
  • okumadım hacı cok uzunmuş sadace soru başlıgını okudum git gönlünü kazan derim yeni aşka yelken açmaktansa

0|0
    0|0
Yükleniyor...