Adaltıldığınızı fark ettiğinizde ne yapardınız?

Aldatılıyorsunuz ve bunu fark ettiniz ne yapardınız ?
  • Seviyorum ayrılamam diyip affedersiniz.
    A seç
  • Direk tekmeyi vururum.
    B seç
  • İntikam alırım.
    C seç
  • Diğer..
    D seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
4166

En İyi Erkek Görüşü

• Ayrılmak ayrılmak bu kadar basit.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 65

• Hiç

Çocuğu bulur al hayrını gör derim en fazla

Ne nefret ne de sevgi taşıyan bir ifadeyle beni hatirlamasina izin vermem kı zaten ikisi de yoktur artık ben öyle birini tanimiyorumdur

Tabi çok seviyorsam belki bir süre ortadan kaybolurum ama o kadar

1|0
    0|0
  • sırtımı döner çeker giderim en kötü ceza bu olur zaten ama benden çalınan zamanı, emeği de işte herneyse. hepsinin bir bir hesabını sorarım. kımsenın yaptığı yanına kalmaz. bugün saa yarın baa.

1|0
    0|0
  • aldatildigimi fark edersem haydi herke skendi yoluna derim ne diycem baska ki

1|0
    0|0
  • bbeni aldatıktan sonra ne af ederim nede intikam alırım ALLAH büyük deyip ALLAHA havale ederim.

2|0
    0|0
    • Haklısın. Bende direk tekmeyi vurdum. 2-3 gün içinde unutur kendime gelirim Allah'ın izniyle..

• en iyisini yaptın üzülme sakın demek ki ALLAH seni çok seviyor ki sana onun gerçek yüzünü gösterdi için şükür et inşaallah

• Evet şükrediyorum. Geç olmadan fark ettim.

• İnternetin yeni fenomenlerinden biri olan Baattin'in tarzında :D Birşey uygularım..

Sevdiğim kızı sadece ben sevebilirim, sadece ben bakabilirim, sadece ben konuşabilirim. Ötesi beni ayar ediyor anlatabildim mi? Delleniyorum anlıyo musun? PIÇAK DİYORUM LAN PIÇAK!

Baattin MARLEY'in sözlerinden biri :)

0|0
    0|0
  • dytgysal değil duygularımla değil mantıgımla davranır son bir kez sevişir tekmeyi basardım:) tekmeyi basmadan oncede bana bunca yıl bedava fahişelik yaptıgı için teşekkür ederdim:)galiba canını bundan daha cok bişi yakmazdı napam melankolik takılıp acımı çekeyim:)

0|0
    0|0
    • Ben ne yapayım sevişirsem onun karına. Bende tekme vurdum az önce ..

• onla beraberken baskasıyla takılarak seni gormesini saglıyarak bir bayan olarak bunu onun sana yasatması acı verdi ama bir erkek olarak yaptıgını yasamasının acısı tarif edilmez..

• ALLAH a havale edeceksin o herseyi bilen ve istediginde yerine getirendir ve getirecektir...

2|1
    0|0
    • Bende öyle yaptım. Allah'a havale ettim. Allah'tan başka kimseye itimarım, güvenim kalmadı artık. Herkesten nefret eder oldum böyle insanlar yüzünden..

• biraz icinde buruk kalacak ve bununla uzun zaman yasayacasin bunun icin uzgunum icinden herzaman bir ses sende elinden geleni yap bir zarar vermekte bulun diyecek ama bence bunu dusunme ve yapma bu seni rahatlatmayacaktir ALLAH kolayliklar versin kisa surede ins'ALLAH en iyisi ile karsilasman dilegimle

• Amin insallah. Yok ben kendimi biliyorum. En geç 1 haftaya eskisi gibi olurum. Onun yüzünden niye hayatımı olumsuz yaşıyayım ki? Beni hiç üzülmemi düşünmeyen biri için..

• neden alatıldığımı düşünür araştırır anlamaya çalışırım tekmeyi basar eksiklerimi tamamlamaya çalışırım

1|0
    0|0
  • aldatılmada önce aldatıldıgımda benı uzecek duyguyu kalbımden aldırırım kı cok uzulmeyeyım ...aldattıgı kısıye de uzulurum sonuçta o da aldatılıyo cunkı ben varım ...nedenını ogrenır tecrube edınırım ...başkalrınada anlatırım kı yapmasınlar ..

0|0
    1|0
  • Tokatlamak geçer içimden ama yapamam Allahından bulsun der geçerim

1|0
    0|0
  • Allah yaşatmasın hiç kaldıramayacağım birşeydir. Hele hele evli olduğum kişi bunu yaparsa hiç tahmin bile edemiyorum neler yapabileceğimi.

1|0
    0|0
  • 5 lik sms ler dahılınde ana bacı kundakdakı bebekten ölenlere kadar söver bir rahatlarım sonra unuturum..gider ilk gördüğüme de teklifi basar unuturum bir an önce

1|0
    1|0
  • Fake hesap açar beni aldattığı herifle konuşur onuda fakeyle aldattırırım.Sonra ona fake hesapdan yazışmaları atarım ondan ayrılır bana sığındığında bende tekmeyi basarım.Mal gibi kalsın ortada

1|0
    0|0
  • ikisininde anasını si... m hiç acımam, öyle bir gunluk intikamda almam, kan aglatırım zından ederim hayatı onlara yıllarca bırakmam peşlerini sürüm sürüm süründürürüm,

0|0
    0|0
  • aramızdaki her şey bitmiştir deyip önümdeki maçlara bakarım

1|0
    0|0
  • hiç bir şey yokmuş gibi cinsel ilişkiye daha çok önem verir, hayvan gibi abanırdım =)

1|0
    1|0
  • karşılıklı aldatışırız :) çok eşlilik güzeel birşey bence, önemli olan bunu farkettirmemeye çalışmak.

şunuda eklemeden edemicem erkeklerin %90'ına yakınının eşini aldatma potansiyeli yüksektir, en az %50 side aldatır kalan %40 fırsatını bulamamıştır :) benim erkekler arasındaki gözlemlerim bu yönde, muhafazakar sosyalist farketmiyor erkek erkekliğini hangi görüşte olursa olsun fırsatını bulursa yapıyor. eh tabi bu erkekler sevgililerini eşlerini fillerle aldatmıyor kadınlarda bu işin içinde. burda lafa geldimi herkes ahlak bekçisi kesiliyor ama realitede bu insanların ne kadar iki yüzlü olduğunu gösteriyor.

0|0
    2|0
  • önce bir osmanlı tokadı sonra yürü git lannnn kukremesi sonrada kendime çilingir sofrası

1|0
    0|0
  • İntikam alırım ve onu unuturum zaten onu unutarak ona en büyük kötülüğü yapmış olurum. Aldatılmak kolay bişey değildir.

0|0
    0|0
    • Evet şuan bu acıyı çekiyorum ve çok çaresizim..

• Peki. Çok teşekkür ederim. Düşünmen bile mutlu etti beni..

• Önemli değil. Bekliyorum kafana takılan şeyler olursa. İyi günler.

• Tebrik ederdim benden daha iyisini buldugu icin sonrada s.ktir ederdim gözümde bir değeri kalmadıgı icin.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    45

Kızlar Ne Diyor 41

• fark ettiğim anda herşey bitmiştir

bir kusmuk gibi iğreniyorum o kişiden ki öyle de oldu yani

öyle bir silerim ki onu hayatımdan izi bile kalmaz esamesi bile okunmaz tarafımdan

1|0
    0|0
  • ben fark ettim ...

ama hiç birşey yapmadım sabrettim , bazıları buna intikamın soğumasını beklemek diyor. bana göre ise adiliğin ne kadar ilerleyeblceğini görmek...

gördüm de snra da yalanları dinledim daha önce okuduğum hikayeyi sırf kırılmasın diye bana farklı anlatan yeğenimden dinlediğim gibi dinledim. sabrettm yani gene olsa gene ederm susmak en büyük cevap bir yere kadar

0|0
    0|0
    • E şuan devam ediyor mu ilişkiniz?

• şimdi şöyle düşün o ders aldı bir daha yaparsa olacakları bir bir anlattım yemnler etti ve bir şansı hak ediyor gerçekten şuan çk mutluyum ama yeni birinn her an ypma ihtimali var ona bakarsan

• Önce intikam sonra tekme..!

Birini öldürse o kadar kızmam herhalde..

1|0
    0|0
    • İntikam? Mesela?..

• Daha bakımlı, sosyal olur gezerim, arkadaşlarımla sürekli toplanır ona vakit ayırmam.. kıskandırırım..Sonuç almıyorsam direk tekme.. :)

• aldatmayan nerdeyse hic yokki

seviyor seviliyorum bunu biliyorsam o yeter

kimi insanin elinde degil bazende yasak meyve kopariri yer

bu iki cinstede var bu bir huy

0|0
    1|0
  • onları beraberken yakalamayı beklerdim. beraberken yakalayınca da bır guzel rezıl edıp ondan ayrılırdım ve bır daha asla yuzune bakmazdım

1|0
    0|0
  • ılk önce yuz yuze gelır konusurdum herseyı dokerdım ıcımdekı daha sonra da cekıp gıderdım asla benı bulamazdı ne af dıleyecek bır zaman ne de bır yuz bulabılırdı kı zaten aldatan hep kaybetmıstır yanı sevrken aldatan sırf eglencesıne yapan ya da vs.

0|0
    0|0
  • suç üstü basmak isterdim.tepkisizce yüzüne bakardım bir süre sonra tam arkamı dönerken de senle görüşcez .mına kodumun evladı gibisinden bir gülümsemeyle karışık bakış atardım:D sonrası malum

0|0
    0|0
  • çükünü keserim onun olmadı kestiririm çok fena planlarım olur.. :D D:

şaka şaka ayrılırdım takmazdım uzun süre kendime gelemezdim belki ama ölenle ölünmez

0|0
    0|0
  • Hiçbi halt yapamıyosunuz...Acı çelkiyosunuz inanmak istemiyosunuz

1|0
    0|0
  • Farkettigimi belli etmem her zamankinden iyi davranir vicdan yaptiririm sonra onun hic beklemedigi bir andaherseyi ortaya cikarir onu rezil eder sonra terk ederim. Gerisini o dusunsun artik bensiz yasamak zorunda kalir. Hatta o sira cokalis veris yapip onu borca sokarim butun giyeceklerini toplar keser atarim ev esyalarina zarar veririm uzun sure maddi manevi olarak ayaga kalkamasin. Hatta o kizi bulur caktirmadan tanisir arkadas olurum sonra bir gun eve cagirir onu bir guzel dover sonra soyup kapinin onune atarim kalsin orda cirilciplak anlasin... bunlari basima gelmeden yaparsam herhalde bbasima gelse neler yapmam. Ama en guzel intikam sessiz ve caktirmadan yapilanidir sabirli olup o ani bekleyeceksin ki sonuclarina katlanamaz hale gelsin.

0|0
    0|0
    • Şu an onla konusuyorum ve sesii duydukça intikam planlarım kızgınlaşıyor.

• bi fikrim yok ama sanirim vucuduma igrenc birsey yapismis hissi olusurdu ve hemen o insanla yollarimi ayirip bidaha onu gormezdim

not:uzulmeyecegime de eminim uzulenleri de anlayamiyorum

0|0
    0|0
    • Bende üzülmedim. Ama sanki sevdiğini düşünürsün hatta eminsindir ama sonra birden ilişki o aldattı diye biter ve sevgisinin yalan oldugunu anlarsın ya.. En çok bana o koydu..

• Aşırı kızardım ve doğal olarak intikam duygusu düşerdi içime,ama bastırmaya çalışırdım.Çünkü en doğrusu bu

0|0
    0|0
  • erdemli bir kadın terk edilmeden ter eder.. marilyn monroe... hep bunu örnek almışımdır..

0|1
    0|0
  • herkes gibi bende üzülürüm önce tabii. ama hemen ayrılırım. onunla konuşmam yokmuş gibi davranırım..susmak en iyi cevaptır bence

0|0
    0|0
  • B dedim. aşırı seviyorum ama aldatılmayı kaldıramayacağım. intikam vs de bana göre değil.

0|0
    0|0
  • doverdimmmmm soverdim kirardim dokerdim yaaa daaa bana ulasamamasini saglardm

0|0
    0|0
  • kendimi daha fazla üzmeden ve yormadan oradan uzaklaşırım..

0|0
    0|0
  • Alırım.tüfeğibir topu bir diz tamamdır sonrada ayrılık ohh

0|0
    0|0
  • biri beni en son aldattığında ondan ayrılmamıştım, aldatmıştım ama onun hiç haberi olmamıştı.

0|0
    0|0
  • İntikamla uğraşamam ne hali varsa görsün vururum tekmeyi bakarım yoluma

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    21
Yükleniyor...