Evlenilecek kimse kalmadı mı yahu?

Aşk desen sözde herkes aşık herkes mutlu.Nişanlananlar evlenenler o kadar çoğaldı ki etrafımda sanki sen hala yalnızsın diye üzerime geliyor dünya.Allah mesut bahtiyar etsin kimsenin mutluluğunda gözüm yok.beni en çok üzen benim onlar gibi mutluluğu daha doğrusu beni gerçekten sevecek kıymet bilecek bir insanla karşılaşmamış olmam.kriterlerimde bunlar var sadece.normal güzellikte bir kızım.evlenenler de ahım şahım değiller.o zaman diyorum sorun kimde ve nerde?neden mutlu olamıyorum hak etmiyor muyum yoksa?

0|0
313

En İyi Erkek Görüşü

• yalnız geldik yalnız gideceğiz bu diyardan sanırım..

0|0
    0|0
    • Allah büyük.umarım yalnız gitmeyiz:)

• Aynen bende bıktım oluruna bırakmak en iyisi galiba...

• işin kötüsü de şu şunu anladım armut piş ağzıma diye beklersen ağzın boş boş bekliyorsun :D ağaç a çıkıp dalından koparmak gerekli :D o yüzden dedim yalnız geldik yalnız gidecez diye

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• mükemmeliyetçi biri olabilirsin..karşıma çıkmadı diye birşey yok yaşın gelmiş artık sen beğenmemişindir..trip atmışındır kum maymunları gibi bakmışındır...manda gibisindir...falan filan vs...

0|0
    0|0
  • ALLAH gönlündekının hayırlısını versin gizli... sende doğru söylüyorsun ama her şeyden önce hayılı olanı istemek lazım

0|0
    0|0
  • aynen hatunların ne bok yaptıkları pek belli olmuyr

0|0
    0|0
  • her şey nasip ve kısmet meseleri zamana bırak gitsin acele etme

0|0
    0|0
  • İşte bir dertli daha! Seni anlıyorum inan...

0|0
    0|0
  • her oluşun bir zamanı vardır

0|0
    0|0
  • aradığın yer doğruysa tabiki varrrr

0|0
    0|0
  • var ben ama bulan yok beni :)

0|0
    1|0
  • hakediyorsunda etrafınfakilerde sorun

0|0
    0|0
  • Her insan mutlulugu hakeder..

0|0
    0|0

• kimsenin başını yakma

otur evinde

0|0
    0|0
  • evlenecek değilde evlenmeye değecek paylaşmayı saygıyı bilen kesinlikle kalmadığına sizi temin ederim

0|0
    0|0
    • Katılıyorum size hem de %100.doğru bir tespit oldu bu.

• yol ykınken dönmüs biri oparak bir tavsiye

karaktersiz ile olacağına yalnızlık daha evla

meta'ya aldanmayın insanın karakteri

çok villalara eşyalara bedel

Kızlar Ne Diyor 3

• kriterlerde sorun var kişilerde değil...

0|0
    0|0
    • Kriterlerim dürüstlük ve gerçekten sevecek birisi.ağır geliyor sanırım bu devirde böyle birini bulmak çokk zor.!

• öyle denir ama bunun yanında maddiyatta gelir genelde..amacım seni rencide etmek değil yalnızca düşünmeni sağlamak...

gerçekten sevmek çok soyut bir kavram mesela bir işçi seni gerçketen sevebilir ama sen onunla olabilirmisin...

öncelik maddiyattır bu devirde sonra dürüstlük falan filan gelir...

illa hayır diyeceğim diyosan numunesin sen ve evet değerini bilen yok derim...

• Kalmadı gizlicim .benimlasınn ,

0|0
    0|0
  • aynı duşuncede ve dırumdayım senınle.galıba yanlız yaşlanıp ölücez.ben artık buna ınanıyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...