Kitap almak istiyorum ama...

Arkadaşlar 15 gün önce kız arkadaşım tarafından terkedildim. Psikolojim allak bullak. 11 ay boyunca onunla sürekli mesajlaşmaktan ve konuşmaktan dışarı çıkma alışkanlığımı da kaybettim. Şimdi o beni terkedince bir boşluk oldu o mesajlaşma zamanlarımda. Özellikle şimdi kış geldi ve soğuk olduğu için her gece dışarı da çıkamam. Bana psikolojimi yerine getiricek kitaplar tavsiye eder misiniz. İnsanları tanımamı sağayacak, hayata bakış açımı değiştirecek kitaplar var mı? Hayatımda hiç kitap okumadım ve bir merak sardı beni kitap okumak için. Dediğim gibi beni rahatlatıcak ve hayatımı daha iyi yöne çekebilecek bir kitap önerir misiniz?

0|0
22

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• bir sürü kitap önerebilirim ama eğer ki sevgilinden ayrıldıysan ve biraz rahatlamak istiyorsan charles bukowski kitapları tam sana göre :)

0|0
    0|0
  • elbette var:) bence çok iyi bir karar almışsın, ımm bakalım sana ne önermelii şimdi ayrılmışsın bence aşk kitabı okuma dimi, yoksa aşk kitabı mı okumak istersin ona göre yapcam yavsiye?

0|0
    0|0
    • Aşk kitabı değil ya asıl isteğim ne biliyo musun;

Bundan sonraki ilişkilerimde ne gibi davranışlar sergilemem gerektiğini, nasıl daha oturaklı olgun olabileceğimi, insanlarla nasıl daha yakın ilişkiler kurabileceğimi ve içime kapanıklığımdan nasıl kurtulabileceğimi anlatan bir kitap. Yoktur belki hepsi bir arada ama saydığım özelliklerden biri olsa bile bana yeter çünkü çok boşluk var doldurmam gerek yoksa aklıma o geliyo ve özlüyorum aşk acısı çekiyorum anlıcan

• teşekkürler :) staj paramı kitaplara harcıycam :)

• iyi fikir ben kitapa verdiğim paraya acımam :)

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...