Işte geldi hadi buyrun

nişanlım geri döndü millet iki kez nişan atan doğum gününde mesajlara cevap vermeyen kız bugün salya sümük döndü ben ettim sen etme diyor kadın...onu böyle göreceğim aklıma gelmezdi...olmaz bitti bu iş çocuk oyuncağımı dedim...yalvarıp duruyor...beni ortada bırakma diye...asla dönmeyeceğim dedim...arıyor meşgule atıyorum ...sonra bana zaman ver düşünmek için dedim...şimdi ne yapayım bilmiyorum seviyorum ama ona inancım yok mutlu olacağımıza inancım yok...daha önce onlarca kez terketti...ben ne yapayım bu kadına şimdi a
Güncellemeler:
kız epilepsi hastası ve bazı psikolojik sıkıntılatrı da var depresyon anksiyete gibi...şimdi böyle ama yarın yine aynısı olacak emininm...çünkü denge yok kızda...
evet arkdaşlar son güncelleme...annesi aradı babası aradı bana ayrıldığımız zaman aramızdaki özel şeyleri öğrenince küfreden o insanlar...bende ailemle görüşün dedim ababmla görüşmüşler babam bana döndü...ben istemiyorum artık dedim...ve böylece bitti...beni sonsuza dek kaybedersin diyr hanımefendi dedim onu beni karsta bırakıp türkiyenin öbür ucuna gitmeden düşünecektin..iyi değilim dedi...oysa yazın gel seni doktura götüreyim dedim oralı olmadı...bunu da söyledim...birşey demedi...ve biti

0|0
412

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• hislerine güven mantık arama ya da duygusala kaptırma sadece hislerini dinle..

0|0
    0|0
  • seviyosan barış bak gidenlerde döner bir gün mutlaka

0|0
    0|0
    • valla birazda n bir güncelleme yapacağım ona göre tekrar yorum at...

• koyuyorum ama anlayamıyorum nan karşında sabah 5 de sana örek almaya giden 1 bardak çay içmek için 500 km yol yapmış 7 saat direksiyon sallamış bir adam var...neden böyle yaptı ki ben onu baştacı etmişken...bunlar daha devede kulak ama gördüğüm muamele hep insanlık dışı oldu...

• ozaman haklısın sen ne kadar çok şey yapsanda o senı n onu çok sevdgını anlayınca hep öyle kalcak zanetmiş sen vazgeçtıkden sonrada buyuk ıhtımal geri gelmiş

• belki son bir şans tabi düzelecegine inancın biraz olsun varsa ..

0|0
    0|0
    • asla yarın yine aynısı olacak...

• hayırlısı olsun ;)

• Geçerlı bır sebebı varmıydı ayrılırken?

0|0
    0|0
    • yoktu ailesi sizin aileden sıcaklık göremedik dedi bitirdi...ortada da hiçbirşey yok...tayin istedi memeleketine karsta çalışıyorduk dedim ben gelmeme sizin oraya en başta konuştuk yazın gidince ailesi aklına girdi memleketim diye tuutrdu benim oraya gitmeyeceğimi de anlayınca ailesi attı nişanı...

• Eger gercekten sevıyorsan ona yardımcı olursun bu konuda.

• yazın yalavrdım gel anakaradan randevu alayım gidip muayene olalım diye para yok ben o kdar yolu çekemeyecem gibi şeyler söyledi...nöbet geçirdi ailesi beni suçladı...ne yaptıysam yaranamadım...

Erkekler Ne Diyor 11

• evlenınce gecer gıder hersey arkadaşım kız hasta ıse psıkolojıkde sorunları varsa alttan alacan kızı ıdare etmek varken kacmak olmaz..senınde ımtıhanın bunla demek sabırlı ol kımse mutlu olamamıs bu dunyada sen mı arıyorsun herkess de sıkıntı dert var sen azda sevıyorsan dön kıza..aglatma yazıktır..

0|0
    0|0
    • yazık biliyorum ama düzelecek birşey değil kardeşim 4 senedir düzelmedi...

• amin kardeşim Allah razı olsun

• sendende gardas..cumlemzden

• öncelilkle geçmiş olsun kardeşim.

aklıma ilk gelen "tekmeyi bas " demekti. ama diyemiyorum. nişanlın hastaysa önce bir doktora git, tedavi olsun.sen de yanında bulunki kendisini yalnız hissetmesin.

0|0
    0|0
    • bende öyle söyledim teavi ol diye ama yanında olamam artık beni bırakıp ailesinin yanına tayin istedi...telefonlada olmaz 4 senedir işimi gücümü bıraktım destek oluyorum ...ben askerdeyken bile kartlı telefondan onun sorularını çözerdim...daha ne diyim kardeşim..ama askerde bile terketti beni sevgiliydik o zamanlar...eğitimler vardı ben 2 sün sormamışım ders çalııyormusun diye bıraktı gittti...

• kusura bakma ama biraz sorunlu. sen askerdesin her zaman arayamazsın ki onu. neyse hayırlsıı olsun.

• mutlu olacagindan zerre kadar suphen varsa EVLENME dostum. donulmez yola girersen cikmak icin cok patinaj cekersin ama nafile.

0|0
    0|0
  • Herseyin hayirlisi rabbim. seninde bizimde hakkimizda ne varsa onu. versin..

0|0
    0|0
  • Asla kabul etme bir kez terk eden her zaman eder ki bu kişi bir çok defa yapmış bunu.

0|0
    0|0
  • Sende hasta olmak ıstıyosan kabul et ama yazık etme kendıne bence bu iş cocuk oyunu degıl

0|0
    0|0
    • evet kesinlikle çocuk oyuncaüı değil..öneden bir kee daha nişan atmıştı taktık dedim bak yapmayalım böyle ama dinlemedi...

• seviyorsan mucadele et pes etme

0|0
    0|0
    • seviyorum ama mücadele edecek gücüm kalamdı kardeş...yine aynı şeyler olacak

• Sorunlu bir kişilik bu kızın derdi bitmez söylim.

0|0
    0|0
  • Güncellemede hasta demişsin.. Bırakma.

0|0
    0|0
    • eee ben ne olacam ailem ne olacak her defasında aynı nane...bırakma diyor terkedip giidyor kendimi topluyorum sonra çıkıp geliyor yoruldum artık...psikiyatra git iyileş gel diyecem

• Bırak dostum..

• bıraktım kardşim

• böyle bişeye sabredersen level atlarsın

0|0
    0|0
    • sabrediyotum asla kabul etmeyeceğim...

• teşekkür ederim kardeşim...

• Her iste bir hayir vardır g. olsun

• o iş bitmiş bırak gitsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...