BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Ya şu ağzını milletin içinde

Hayatımda en nefret ettiğim şey birinin dişlerini kürdanla karıştırması en çokta o çıkarttığı ses Allahım ya o elindeki kürdanı alıp gözüne saplamak istiyorum madem dişlerin pis git wcde yap ne b*k yapıcaksan bizim neden midemizi kalırıyorsun şimdi aynı ofiste çalışıyoruz bir mal var bunu yazarken o sesleri çıkartıyor kafasını masada parçalamamak için kendimi zor tutuyorum şimdi sorum sizde böyle tiksinirmisiniz bu kurdanla diş temizliğinden ya da siz yaparmısınız böyle ortamda dişlerinizi karıştırırmısınız?

0|0
53

En İyi Kız Görüşü

• kibarca söyle adama dedikodu yapan açık sözlü olamayan adamlardan tiksinirim ben de..

de ki arkadaş get vc de yap şunu la mide bırakmadın de şaka yollu hayret bişey yaa

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• sakin ol şampiyon :) kim sever ki bunu ama ne yazık ki herkes bunu yapmıcak kadar düşünceli diil :)

0|0
    0|0
    • her öğlen saatide bunun çitt çittlarınımı dinlicem anlamadım ki yaşlı olmazsa çoktan terlicektim de yaşlı işte olmazsa birdaha yaptığında söylerim diş temizliğinizi lavaboda yapsanız da bizim midemiz kalkmasa falan desem iyi olur sanırım

• Sevmem öyle erkekler genelde kaba olur.

0|0
    0|0
  • Mümkünse bana görünmesinler :/

0|0
    0|0
  • tiksinmekle kalmam gözlerine saplarım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• ya arkadaş babamda böyle yemekten sonra eline kürdanı alır bazın dişini kurdalar sonra bir ses çıkartır ya içim kıyılır yüzüm eşkir o anda şimdi babadır birşeyde diyemiyorsun

0|0
    0|0
    • hehe ya aynı sorun bendede var valla aynısı babadır ne yapıcaksın mejbur dinleyeceksin

• kurdani yasaklamak lazim diyorsunda o kamyoncunun dis fircasidir =)

0|0
    0|0
    • iyi de bir toplumdamı dişlerini temizler bizde dişlerimizi ofistemi fırçalayalım yani bende kullanırım kürdan ama böylede olmazki çıt,çıttt kulağımı dikti ya

• saka bir tarafa, bu toplumun daha 100 firin ekmek yemesi lazim.

• doğru haklısın

• Hugo Almeida'ya benziyorsun hocam.

0|0
    0|0
Yükleniyor...