Mesajlaşırken uyuyakalıyor. Beni takmıyomu?

Sevgilim sabah 6bucukta kalkıyor onada hak verıyorum ama mesajlasma bı anda kesılıyor ertesı sabah uyuyakaldım falan dıyor.İnsan gıbı yorgunum de dedim Size aynısı olsa kızarmısınız?

0|0
104

En İyi Kız Görüşü

• eskiden bende de çok oluyordu normal bişey bu takmamakla alakası yok.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• ayrılamıyordur mesajlarından..

ben olsam kızarım

o yüzden telefonlaşmada mesaj kullanmam gereksiz tartışmalara yol açıyor

ben uyuyacağım demesi daha mantıklı yani insan bişey mi oldu diye merak ediyor

yani sevgili için demiyorum herkes için geçerli bu

0|0
    0|0
  • yazık kız yoruluyo belliki konuşmanız yarım kalarak uyuyosa bu onun uyanık kalmak için çaba gösterdiği anlamına gelir . seni takmasa yorgunum iyi geceler hadi by der .. konuşurken yoorgunluktan uyuyakalması normal kızma bence

0|0
    0|0
  • bende uyuya kalıyorum mesajlaşırken ama napalım hem mesajlaşmak istiyoruz hemde bir yandan uykuyla cebelleşiyoruz hele mesajlaşırken yatakta mesajlaşıyorsan uyumamak kaçılınılmaz zaten :D

0|0
    0|0
  • Bende derdim hadi yatalım yorgunsun uyuya kalana kadar konusalım derdi

takmamak anlamına gelmiyordu asla sorun olmazdı

0|0
    0|0
  • Ne güzel işte hem seninle konuşmak istiyor bir yandan da uykusu var dayanamıo bundan daha seker ne olabilir ki. takma cok fazla :)

0|0
    0|0
  • aynısınıda erkek arkadasım yapardı cıldırırdım ama laf anlamıyorlar bende soyle yat derdım hıc takmıyorlar valla ondan once sen uyu

0|0
    0|0
  • Asdfh bu gece 2 oldu

Devam edersem taaa oralardan gelir döver beni ;) Uyumicam bir daha

0|0
    0|0
  • 1gün de sen uyu.

0|0
    0|0
  • Ben de uyuya kalıyorum. Tribi çok fena yiyorum. napalım sizinle mesajlasacağz diye uyumamayı tercih ediyoruz bir bakıyoruz gözler kapanmıss..:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Çok basit ve önemsiz bir konu kız senin için mesajlaşmaya devam ediyor ve yorgunluktan içi geçip uyuya kalıyor bunun için sevdiğim dediğin inana tavır yapmanın ve kızmanın bir anlamı yok bence kız arkadaşından özür dile kavga etmemiş olsanız bile

0|0
    0|0
  • ben senden de beter durumdayim nan bir iki sefer bizde aynisini yapalim kanka

1|0
    0|0
  • nefret ederim böyle durumlarda ...

0|0
    0|0
  • Valla benim sevgilimde oyleydi uyurdu ederdi sonradan da uyumusum die mesaj atardi uyandiginda ama manitasi varşu an:(

0|0
    0|0
Yükleniyor...