Kadınlar erkeklerden ne istiyor?

Hiç çalışmamış, kendi birikimleri donanımları olmayan kızlar niye evlenmek istediği erkeğin işi gücü yerinde olsun, mutlaka evi olsun, maddi durumu yerinde olsun diye kendilerini şartlandırırlar anlamış değilim, sizin görüşleriniz nelerdir?...

0|0
62

En İyi Kız Görüşü

• ayrıca sunuda belırtmek ısterım soruyu soran arkadasım cok guzel bır konuya degınmıssın bu devırde ınsanların karakterı kısılıgı namuslulugu degıl ebeveynler kızlarına hep zengın koca bulması ıcın baskı yapıyor. Sıkıntı cekmesın kızımız dıye fakat yanlıs dusunuyolar para mutluluk getırmez önemlı olan beyinlerın kalplerın uyusmasıdır. Para bırsekılde kazanılır ama ınsanlık bakidir.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Gerizekalı oldukları için başka niye olucak. Hayatta hiç bir mücadele göstermemiş yemiş içmiş uyumuş başka bir şey yapmamış hiç bir yeteneği kabiliyeti yok ezilip büzüleceği yere bir de şartlarını sunuyorya sinir oluyorum.

0|1
    0|0
    • evet çok doğru söylüyorsun,bir gün bile sgk primi olmayan kızlar var ve bunlar karşısındakinin işini beyenmiyor,şaşılacak bir durum.

• Herkes en iyisini bulabilmeyi amaçlıyo işte kimse kendine bakmıyo kesinlikle haklısın. İstiyolar da oluyor mu salla :)

0|1
    0|0
  • benim kendi fikrim hep şudur ve allahtan hep sunu ıstemısımdır adam gibi adam dürüst karakterli birisi olsun diyee kendım calısıyorum ve ılerıde polıs olucam kendı maasımı ve bırıkımımı yapıcam ıllakı esımde ev araba vs olsun ıstemem ben babamdan bıle 5 kurus para almadan unıversıte okudum sımdı bıle harclık su bu almadan calısıyorum ben baskasının parasını sevmıyorum ne kadar es adayımda olsa yerı gelır basıma kalkar hıc almamak ıstememk en ıyısı

0|0
    0|0
  • bunlar ailelerin dayatması ... elalem ne der psikolojisi..

0|0
    0|0
  • Ben evlenmeden once sevsin yinede zeytin ekmek bile yerim diyodum ama oyle olmuyomus evlendikten sonra da cocuğun oluyo onu da dusunmen lazım kızlar olarak kesinlikle haklıyız aşkta bir yere kadarmışş

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Anaokulu öğrencisinin cevabını söyleyeyim ne fazla ne eksik, nede benden abartılı eklenti var Soru: sevgilin var mı? Anaokuluna giden cevap: ... Abi ne dir bu kızlardan çektiğim arkadaşlık teklif ediyorum hemen evlilik istiyorlar birde 2 araba 2 ev 2 tanede tekne istiyorlar bir tanesini anladım da ikincisini niye isterler ...yorumsuz :)

0|0
    0|0
  • keyiflerine düşkünler tabi zengin koca lazım :)))

0|0
    0|0
Yükleniyor...