Sağlıktan anlayanlar, lütfen yardımcı olur musunuz?

Yaklaşık 1 aydır şiddetli baş ağrılarım oluyor bu ağrının nereden geldıgını bılmıyorum ama ensemden geldıgını hıssedıyorm kulak arkamda bir şişlik var sizce ne olabılır bu agrıyı o mu yapıyordur üstelik ağrı sol tarafımda sol tarafımı kötü hissedyrm :(((

0|0
013

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• tetkik yani muayene yapmadan, bazı tahlillerden gecmeden doktor bile birsey söyleyemez... lenf bezlerinde enfeksiyon vb olabilir, allah göstermesin tümör olabilir, iç kulak kaynaklı olabilir, kısacası mutlaka maueye edilmen gerekiyor. bu sekilde cevap bulsan bile tedavi edemezsin!

0|0
    0|0
  • buradaki yazılanları okuyup moralini bozup bozmama işine girme bence doktora git burada çok şey yazılıp çizilir gerekli tetkitleri yaptır en iyisini doktor bilir

0|0
    0|0
  • bence bir doktora muayene olunuz birkaç kan testi yapılması gerekebilir. tansiyon, kolesterol sıkıntınız varmı. yüksek kolesterol bu sızın tarıf ettiğiniz ağrıya benzer ağrılar yapabilir

0|0
    0|0
  • boununu ve omuzlarını masaj yaptırsana faydasını görürsün gecmezse şayet bir koktora git derim allah iyiliğini versin

0|0
    0|0
    • saol ama ağrı kesici hap ya da iğne bile etki etmıyor bu nasıl bir ağrı anlamadm :(

• üşütmüş olabilirsin belkide kafanı kaldıramıyorsundur araba da camları acıp ceyrana kapılmış olabilirsin veya klimada öncelikle doğal tedavi yap masaj gibi ve boynuna havluyu utuyle isıt ve boynuna koy faydasını göreceğini düşünüyorum en azından bir dene zararı yok

• Öncelikle Geçmiş olsun..

Direkt olarak bir beyin Cerrahına görünmelisin. MR ya da Tomografi çekilip eğerlendirme yapılması gerek..

0|0
    0|0
  • kafanın sol tarafında ensenin kafatasıyla birleştiği yerde doğrumudur? böyle çivi çakıyorlar gibi yoğun bir ağrı?

0|0
    0|0
    • evet elledıgım zaman ağrı dahada artıyor

• küme baş ağrısı başlangıcı olabilir bir hastaneye gidip oksijen vermelerini istersen rahatlatr bendede var aynısı bazen sol kulağımada vuruyor ağrı

• tatlım ben doktorum. o ağrın gerilim tipi baş ağrısıdır. stres kaynaklıdır

0|0
    0|0
    • öyle bir ağrı degıl ama kulak arkamda bir şişlik var sol tarafım oda sol tarafımı kötü hissetmemı saglıyor ellerımı uyusturuyor.

• Evde parol varsa parol iç. Doktora git şişlikten kaynaklanabilir.

0|0
    0|0
  • baş dönmen warmı peki iç kulaktaki zarların oynamış olabilir

0|0
    0|0
  • git tomografi çektir beyin kanaması yapabilir

0|0
    0|0
  • Doktora görünsende o söylese

0|0
    0|0
  • stresli bir dönem içerisindemisin.