Kapat

'Günaydın aşkım' mesajına gıcık kapan kaç kişi var ? <3

Günaydın sürekli klasik laflar kullanıp yaratıcı olamayan ve erkek arkadaşları tarafından dışlanan kızlar size de günaydın kız arkadaşlarını evinin önüne bıraktıktan 5 dk sonra 'aşkım evdemisin' 'seni şimdiden özledim' gibi saçma sapan mesajlar atan kadın ruhlu erkekler <3 Şu ikili ilişkilerdeki mesajlaşma muhabbeti resmen bezdiriyor hacığğ..Kakamı yaparken bile mesaj çekmek zorunda kalabiliyorum bazen ve bu çok itici geliyor bana. Diyelimki yuvarlak popolu bir kız arkadaşınız var ve 15 dk da bir 'aşkım' ile başlayan mesajlar atıyor size 5 dk geç cevap verseniz tirpcan havaları.. Ohooo yeter e ittir yani napim ben artık allağallağğğ..

Şu karikatürdeki gibi muhabbetler dönen bir ilişki yaşamak istiyorum lan artık link :'( <3
Güncellemeler:
destekleyen herkese :*

0|0
64

En İyi Kız Görüşü

• Günaydn mesajı atmyo nan benimki :///

Allah bilir ne zaman uyanyo hic haberde vermiyo kesin beni arap hatunlarla aldatyo ..

Boyu devrilesice :// Gecede gec yazyodu zaten uyuyakalmisim bende geri de dönmemismm Puff ayrilsam mı.. :///

Veri kezban + ergenb tripleri yakisyo be bana valla..

Soruna geldim ;) Skılmam hep atsn Gnaydn Mesajını..

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Gunaydin askim mesaji kadar sinir oldugum bisey yoktur heralde ya ben her sabah degisik degisik seyler yazarim o gunaydin askim yazar ya benisibir etmeyi becerir yani :)

0|1
    0|0
  • Aynen Günaydın aşkım diyor sonra ben uyuyorum 4 saat sonra görüyorum niye cevap vermedin oluyor. aşkım kelimesi bile beni iyice bunaltı artık

0|1
    0|0
  • uyandıgında sevdıgın kısıden mesj gelmesı cok guzel bısey sana gelmemıs demekkıde anlamıysn

0|0
    0|1
  • :D bu nasssıl bir orrmanntizmmm buuu :)

0|1
    0|0
  • sananeee benim sevgilimde her sabah yazar :DD ne o kiskandinmi :DDD

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• günaydın aşkım mesajını önceden (2 hafta önce Ayrıldım :) ) sabahın 7 de alırdım bense sabah 9 da uyanırdım bir bakıyorum sabah 7 cevapsız 9 mesaj

-günaydın aşkım

-napıyosun aşkım

-uyuyomusun aşkım

-uyan aşkım ya özledim seni

-aşkım yaa uyan

-telefonu sessize mi aldın ?!

-ben rahatsız ediyorum seni demekki

-iyi o zaman rahatsız ediyosam yazmam daha

sabah sabah bide tribiyle uğraş :)

0|1
    0|0
  • benide ekle sabah sabah bir mesaj günaydın askım bide cevabı gec atarsın tripler felan ığğğ

0|0
    0|0
  • mesaj atanımız bile yok =( günaydını bırak

0|0
    0|1
  • güzel bir konuya değinmişsin abi bu dertten bizde muzdaribiz

0|1
    0|0
Yükleniyor...