Cok arkadaşınız varmı?

Listemde cok arkadasim var kisa sureli mesajlasma oluyor.siz arkadaslarinizla nasilsiniz?beklentiniz var mı?cınsellilte yazıyorum diye arkadaşım olmuyor malesef

0|0
634

En İyi Erkek Görüşü

• listemde az arkadaşım var benim.. aksesuvar olsun diye kalabalık yapmıyorum...

1|0
    0|0
    • bayan olunca farklı oluyor

• istek çok ayırmam kimseyi.ricaedrim

• anladım. yok ben de ayırmam da.. demek istediğim; ara sıra sohbet edebileceğim kişiler olmalı. aksi takdirde arkadaşlık kavramı tabelada asılı kalıyor. herkesin tercihine diyeceğim yok. sözüm meclisten dışarı...

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 33

• Az ve oz arkadaslarim var .Birde merak ettim senin arkadaslarindan ne beklentin var? Bu arada cinsellikde fazlan gezen kadinlar cok itici oluyor haberin olsun..

1|0
    0|0
    • Nıye cibselliğede giriyorum fikrimi soyluyorum

• Soyle tabi beni ilgilendirmez senin girip fikir beyan etmen sadece bana itici geliyor.

• Benim hic arkadasim yok listemde bir kac kisiyle bilgi alisverisi yaptiktan sonra da sildim cok sorun yapmaya gerek yok bence az olsun oz olsun. Ama herseyi konusabilecgim bir arkadim olmasini isterdim

1|0
    0|0
  • Bende arkadaş eklemem ekleyenleride kısa süreli kabul eder sonra silerim

1|0
    0|0
  • cınsellıkte yazıyon dıye arkadasın olmaması ılgınc aslına bakarsan ama gecıcı ınsanlar olur onemlı olan fıkırlerıe dusuncene saygı gosteren kısılerle arkadaş kalabılmen nekdar sanalda olsa samımı ıcten sohbetlerde oluyor burada

1|0
    0|0
  • listeden kastın Kızlar soruyor daki arkadaşların mı?

1|0
    0|0
    • çok fazla arkadaşım yok zaten çok fazlada muhabbette olmuyor, nasılsın iyimisinden sonra muhabbet ilerlemiyor karşı taraf kısa kısa cevaplar verip kestirip atıyor, istersen arkadaş olabiliriz sakıncası yoksa tabii

• var bir sürü listemde işe yaramazlar ama şcrat sıfır :(

1|0
    0|0
    • Mesela nasıl olsun

• gün içinde benimle konusun ilglensin ne bileyim karşılıklı güzel vakit geçirelim iş yerindeyim bunalıyorum sürekli işten bir kadının sohbetine ilgisine ihtyiyaç duyuyorum :(

• yüz arkadaşım olacağına bir iki dostum olsun daha iyi arkadaşlıklar kolay edinilir ama dosluklar bir o kadar zordur bece arkadaş yerine iyi bir dost edin

1|0
    0|0
  • "Allah yokluklarını göstermesin" denecek kadar kaliteli arkadaşlarım var..

Hem KS, hem gerçek hayatta..

1|0
    0|0
  • derya arkadaşım yok diyorsun. gönderdiğim mesaja cevap vermiyorsun. bu şekilde zor tabii :-) cinselliği istemeyen erkek mi var?

1|0
    0|0
  • listemde 35 kişi falan var 25 kişisiyle iyi arkadaşlığım var

1|0
    0|0
  • Listemde 1 kişi bile yok :D: Eskiden mesajlardan nefes alamıyordum. Şu an kafam rahat :D :D :D

1|0
    0|0
  • cinsellikte yazıyorsun diye arkadaşın yokmu ? Bu işte bir gariplik var :D

1|0
    0|0
  • bunun cinsellikle alakası yok bence senın tutumun yani özelliklerınle alakalı. takma kafana kımseyi çekmek zorunda degılsiN hiç yoktaN:..

1|0
    0|0
  • Bir zamanalr tek bir takip edenim vardi, hergün mesajlaşırdık neredeyse, ve dertleşir ona anlatırdım, sonra ne odlu bilmem, takibi birakti ve bn yazmayinca oda hiç yazmaz oldu gitti :(

0|0
    0|0
  • valla burada benımde hıc arkadaşım yok bende sıkıntılıyım bu konuda birileri eklesın mesaj atsın yavvv :))

1|0
    0|0
  • Cinsellikte yazdığını farketseler senin o hesabı yıkarlardı.

Not : yıkarlardı karışıklık olmasın

1|0
    0|0
  • kisa sureli arkadasliklarim oluyo ama uzun arkadasliklarim da oluyor ;-)

1|0
    0|0
  • bende yok cok arkadaş :( ama mesajlaşıyorum arada genede benle de mesajlasırmısın civan perçemim :(

1|0
    0|0
  • Hic oyle arkadas edineyim de, mesajlasalim diye beklendim olmadi...

1|0
    0|0
  • O kadar çok kişi var ama sadece sarı papatyama konuşmayı tercih ediyorum

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    13

Kızlar Ne Diyor 6

• Listemde 6 kisi var 3 siteye sürekli girmiyor onlarla arada kalan 3 kisiyle her gün yazistigim oluyor

1|0
    0|0
  • nasıl anlamadım burda mı çok arkadaşın var? yoksa hayatınızda mı sordun anlamış değilim. benim çok arkadaşım yok, dostum var samimi 3,4 tane yeter.. nerde çokluk orda bokluk

1|0
    0|0
  • :D 0 arkadışın var sanaldakilere arkadaş mı diyosun

1|0
    0|0
  • gereksiz hiç arkadşım yok :D

1|0
    0|0
  • hiç yok

1|0
    0|0
  • kımsem yok benım:D