Her şey üst üste geldi artık kendimi çok kötü hissediyorum

nefret ediyorum bu yıldan. 2013 yerin dibine batsın. arkadaşlarımı kaybettim. birini sevdim bugün aramızda bir şey olamayacağını öğrendim. kendime zarar verdim. kimsem yok şöyle rahatça sırtımı dayayabileceğim. umudum da kalmadı. daha geçen akşam el açtım ağlayarak dua ettim. dayanamıyorum artık. ben dua ettikçe daha kötü şeyler geliyor başıma. sınanıyor muyum? ne zaman mutlu olacam ben. gerçekten yeter artık. bazı insanlar gerçekten şanssız doğuyorlar kesin.

0|0
19

En İyi Erkek Görüşü

• hayatında çok önemli ve hayatı tanımanda en etkili olan yaştasın . siz şu an çevrenizi tanımaya başladınız hatta en önemlisi insanları tanımaya başladınız .insanların nsaıl karakterde olduklarını davranışlarının ve hareketlerinin nasıl olabileceğini tanıypr ve öğreniyorsunuz .sadece siz değilsiniz .sizin yaşınızda olan kız , erkek her genç bu duyguları yaşıyor emin olabilirsin .sizin çevrenizi öğrendiğiniz gibi sizi tanımaya çalışan arkadaşlarınızın da olduğunu unutmayın .

sizin yapmanız gereken kendi özel ve günlükhayatınızda sizin vazife edindiğiniz işleri en doğru ve güzel şekilde yapmanız şu zamanda endoğrusudur .sadece okulunuza veya işinize odaklanın .çevre zamanlada edinilir .siz ne kadar hayatınıza ve yaşantınıza dikkat ederseniz her zaman sizi tanıyan iyi inssanlar olacaktır çevrenizde .hem okulda hemde iş hayatınızda yep yeni bir çevre edinirsiniz .

size içten ve güvenle söylemek istedim .kendinizi hiç bir zaman umutsuzluğa ve endişeye kaptırmayın .allaha her zaman sığının .yalnız kaldığınızda bilinki yanınızda allahtan başka kimse yok . hiç bir zaman içinize atmayın hayatla ilgili endişe ve merakla düşündüğünüz size zor gelen ve zorlandığınız zamanları paylaşmaktan çekinmeyin .bana güvenin bir zaman sonra hayatınız yaşanılır ve daha güzvenli olacaktır .yaşamaktan zevk alacaksınız ve seveceksiniz .

1|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • bazı insanlar mutsuz olmak için doğar. senelerdir kendime sizin söylediklerinizi söylüyorum. polyannacılık oynamaktan sıkıldım artık.

• Kusura bakma geç yazıyorum başım çatlıyordu anca geçti. evet karamsarım sanırım yaşadıklarım beni bu hale getirdi. Seninde kafanı şişirdim. Teşekkürler yazdıkların için. İyi sabahlar...

• benim için önemli değil .sen iyi ol yeter .

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Yalan dünya derdine niye bu kadar düştün kuzum :) Misal ben rabbime dua ediyorum Allahım tez kavuştur beni kendine diye. Şükürler olsun ben böyle dua ettikçe dertlerim azaldı. Ayrıca evden çıkarken 3 kul-hu bir elham oku ayetel kürsi ile beraber allah kazadan beladan korur seni. Mutlu olmak istiyorsan önce yaradanı mutlu etcen kusura kalma :)

0|0
    0|0
  • bir imtihandan geçiyorsun sanırım. inşallah mutlu olacaksın yakın zamanda. benim için de 2011 yılı çok kötüydü. zor atlattım. şansa inanmıyorum ayrıca.

0|0
    0|0
    • hangi yakın zaman? 22 yıl yetmedi mi? daha neyin imtihanı?

• ya ben de üzüldüm şimdi. dua etmek ve psikolojik destek almak dışında aklıma bşey gelmiyo

• öncelikle geçen yıl bende öyleydim. taaa lise 2 deki sevdiğimi falan hatırlıyordum.

neyse seni çok iyi anlıyorum yapman gereken basit.

youtube a gir avicii-levels yaz ve dans etmeye başla :d

0|0
    0|0
    • ama konuşmak istersen konuşabiliriz yine de dans etmek daha güzel :D

• Sen hayatina kendine bak, sagliktan daha degerli hazinen yok aklini basina al. Seni mutlu edecek aktiviteler yap, muzik dinle vs.

0|0
    0|0
    • hiçbir şey yapmak istemiyorum artık. sonum hep mutsuzluk

• Yeri gelince kaçacaksın bu tür olaylardan yeri gelincede mücadele edeceksin yılıp bırakırsan herşey daha kötüye gider mantığı ve sabırı bırakmayacaksın cengizhan bile karısı kaçırıldığında kendiside kaçmıştır oradan çünkü kaybedeceğini bildiği bir mücadeleye karısı için girmek mantığına ters düştüğü için zaten o ölecek ve karısı yine düşmanın elinde olacaktı oysa o kaçtı tekrar güçlenip düşmanın canını okuyup karısını kurtarmak için ve öylede oldu tüm düşmanlarını teker teker kılıçtan geçirip karısınıda geri aldı sonunda

Duygularını bir kenara koyup mantığınla mücadele et her sorunla faydasını görürsün

0|0
    0|0
  • Kimsem yok dersen AllahIn gucune gider

0|0
    0|0
  • sen ginede aykata kalmaya bak

0|0
    0|0
  • Doğuştan sakat doğanları, kaza geçirip sakat kalanları, gözü görmeyen kulağı duymayan eli tutmayan konuşamayan, annesi babası olmayanları, hatta hiçbir yakını olmayanları, sokakta yatıp aç kalanları düşün. Hala kendini kötü hissediyor musun ?

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• 2013 le alakası yok aslında sadece büyüyoruz ve dertlerimiz sıkıntılarımızda büyüyor bizimle. Hiç birimizin kimsesi yok aslında hepimiz yalnızız tek değilsin yani sadece bunu yeni fark etmişsin bazıları önceden fark etti kimileri hala farkında değil.. Belkide elimizdekilerin kıymetini bilmektir mutluluk , yetinmek.

Herkes eşit doğuyor bazen kaderi çizmek insanın kendi elinde yolunda gitmediğini sandığın şeyler için belki yarın şükredersin. Vardır herşeyde bir hayır tüketme yüreğini.

0|0
    0|0
    • neden beni köpeğin götüne sokanlar mutlu mesutken ben bu haldeyim? neden ya neden?

• ne zaman gülsem daha beter ağladım. gülmem artık. sanki biri pusuda benim biraz sevinmemi bekliyor en ufak mutlulukta daha beter dert açıyor başıma. yoruldum güçsüz olmaktan. bıktım her şeyden gerçekten bıktım. bütün bu her şey düzelecek hak edenler hak ettiğini bulacak sözleri bana züğürt tesellisi geliyor artık.

• Sabır canım sabır. Sorsan 10 kişiden 9 u şikayetçi hayatından var olana şükret , isyan etme sabret. Neler gelip geçmediki bunlar düzelmesin.

Yükleniyor...