Hayatinizda mutlaka flört ederken herseyin iyi oldugu güzel gectigi günlerde nisanlanip ve o kisiyle

evlendikten sonra gercek yüzünü gördüm hicte flört etigmiz günle nisanliyken oldugumuz sekildeki kisiyle alakasi bile yokmus evlenince ne karaktersiz oldugunu gördüm diyenler varmi aranizda?ve cicim ayi denen ayiniz kac ay sonra kaka ayina dönüstü?

0|0
32

En İyi Kız Görüşü

• nisanliyken degil ama nerdeyse söz asamasina geliyordum...o tanidigim tatli uyumsal insan aniden küfürbaz ve saygisiz bir manyaga dönüstü...ayrica piskopatmis...herkezi takip ediyordu ve istemedigin seyleri yapyiordu...neyden korktugunu bilerek ona göre davraniyordu...bende tabi yol verdim ama 3 sene oldu hala pesimde inanirmisin. ama pes etmiycem onun gibilerine yer yok hayatimda istemyiorum

0|0
    0|0
    • PSIKOPAT OLDUGUNU NASIL DAVRANISLARINDA KESFETTIN?

• hmm iyi bir soru. piskopatlar ilk izlenimde karizmali olur..sonra sonra agresiflikleri kendini belli eder. hic acima merhhamet duygusu olmaz. Sen yolda bir yarali kedi görürsün off yazik dersin onun kili kimildamaz noolmus der. Acimaz kimseye. Senin sirlarini masus senin basin derde girsin diye herkeze acar anlatir. adini cikartmaya calisir, yeter ki sen zarar gör. Sen ISTEMIYORUM seni artik de istedigin kadar,duymaz sagir gibidir yinede birakmaz seni. O kadar yapdigi seyden sonra "Naptim ki"der

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Bir hata yapar evlenirsem oldu mu olmadı mı o zaman yazarım :))

0|0
    0|0
  • Daha evlenmedim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• takip eder seni isyerinde...facede heryyerde..sen engellersin, biber gazsiz elektrosoksuz cikmassin ama o yinede sürekli karsina cikar. hemde yillarca...sen kurtuldum sanirsin ve bir bakmisin ki satis portalindeki (gittigidio) da sana hakaretler vs yazmis kackere.. kurtulamiyorsun yani ondan bir türlü

0|0
    0|0
  • şuan bilmıyorum ama değişir gibime gelıyor

0|0
    0|0
    • NEDEN?

• çok değişken bir ruh hali var.sakinken çok başka sinirliyken bambaşka.sevdiğini bile gözü görmeyecek kadar ve aramızda ufak tefek bir iki şey oldu.yakınlaşma anlamında.önceden kavga ederdik ben telefonu kapatırdım 3 bilemedin 4 gün mesajlar atar arardı ama şmdi o yapıyor bunu.bende bunu o yaşadıklarımıza bağlıyorum.evlenınce tamamen elde edince kesinlkle ilgisiz olur değişir diye düşünmekten kendimi alamıyorum.çünkü ilişkimizin ilk zamanlarında uzun uzun aşk mesajları yzan bir admdan bhsedyrum

• hmm

Yükleniyor...