Hayalinizdeki erkek nasıl biri ?

Kızlar hayalinizdeki erkek nasıl biri ? Boy- kilo vucüt yapısı.Sizce nasıl olmalı ?

0|0
113

En İyi Kız Görüşü

• aynen bu

işte hayalim <3

link

yerim,yerimm,offf offf :)

0|0
    0|0
    • aynı ben biraz daha kısa az daha kazlı az daha ensiz az daha çirkin az daha ... aynı ben :D

• O adam çok kaba ya gerçekte tanımamış olabilirsin ama baya kaba biri film anlaşmalarına küfürle yanıt veriyor felan biraz rahat ama kaba bence.

• yok canım gayette ailesine,eşine, ve çocuklarına çok bağlı

karısına çok sadık ve kibar

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• Hayalimdeki erkek hep tip olarak uzun boylu, yapılı, esmer, kirli sakallı, kısa saçlı, renkli veya kahve rengi gözlü biriydi. Allah'ıma çok şükür tamı tamına hayalimdekinin aynısını, hatta daha fazlasını verdi. tip olarak saydığım gibi herşeyi tek farkı, açık ela gözleri var güneşte yeşil duruyor. tam aradığım adam tip dışında kafa yapısında aradığım çok belirgin ve az insanda olan özellikler vardı onların da hepsini taşıyor tencere yuvarlandığını kapandı buldu diyelim. :)

0|0
    0|1
  • hiç bir zaman oturup istediğim tipte bir erkek hayal etmedim ama 3-5 tane özellik saymak gerekirse, uzun boylu ve tombulları severim, böyle istediğim zaman mıncıklayabilmeyim :) onun dışında, gür ve tok bir ses tonu, klasik bir parfüm, beyaz ve bakımlı dişler, hele hele kıvrık kirpikler(hastasıyım) bir erkeği tercih etme sebebimdir. öyle cılız da olmasın ama Arnold schwarzenegger gibi de olmamalı :) son olarak pala bıyıklara da bayılırım :))))

0|0
    0|0
  • Topuklu ayakkabi ile benden biraz daha uzun olsun.

Çekici olsun başka beyni yemelik olsun. Etc.

0|0
    0|0
  • hayalmdeki erkegı blmiyorum ama hayallermdeki erkek bambaşka.

0|0
    0|0
  • sanki yazsam bulcaksin bana onu -_-

0|0
    0|0
  • Hangi birini yazalım çokkk :)

0|0
    0|0
  • Say say bitmez...

0|0
    0|0
  • taylor launter :)

0|0
    0|0
  • ya nefes alsın işte kriter yok saygılar <3

0|0
    0|0
  • buğday tenli kirli sakallı hafif bıyıklı . boyu 1.75 (boyum 162de uygun olsun barii) 80 -95 kilo civarı.. geniş omuzlu .. poposu çıkık... 41ayak numaralı.. klasik giyimli tişört pek sevmem gömlek giysin genelde.. saçlarının önü hafif uzun olsun geriye kıvırsın biraz.. böyle işte

0|0
    0|0
    • yazdım gönderiyorum :D

• 185 boya en uygun kilo 84 kilo yağ dengesi bakımından gençken böyle olursa yaşlandıgında daha az kilo ve yağla uğraşır.

• off var ya ağzımın suları aktı bak nehir :D hasta oluyorum yemin ediyorum ya sende bir rahat 80e kadar çık yağlanmadan :D daha iyi olur ...

ya öyle tabi ama ben yapılı seviyorum şöyle bacakları kolları kalın olacak tam ısırmalık

Erkekler Ne Diyor 3

• kızlar öyle pek boya posa takılmayın elbette yanınıza tip olarak yakışan biri olsun ama inanın anlaşmak beyin uyuşması hepsinden daha önemli yaş ilerledikçe vucud yavaş yavaş bitiyo ama huy düşünce davranış daha önemli babamın gençlik resmine baktımda karizmatık yakışıklı ama en son gördüğümde acıdım ya ne hale gelmiş

0|0
    0|0
  • niye sordun la bu soruyu ayıp ettin

0|0
    0|0
  • öyle bir erkek yok :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...