Baylar cıddı bır fıkır verın lutfen

bır cocuk var bakısıyoruz baya kızlarla arası yok en yakın arkadasımdan brıyle samımı(ARK. ERKEK) ne yapsam benden etkılenır hoslanır ya numaralarımızı alacagımız kadar samımı olsak yeter acıkcası

0|0
28

En İyi Erkek Görüşü

• Üçünüz biryerde oturun buluşun falan ortak arkadas olması iyidir,sonra biraz yalnız kalmaya çalış samimi olunca siir,müzik vs. Hakkında konus

1|0
    0|0
    • cocuk kızlarla takılmıyor. 5-6 erkek bugun tanıstılar bıryerlerde oturmaya basladılar oyle bır ımkanımız yok yanı bakısmalarla bısekılde konusmasını saglamalıyım

• Çocuk ta bı sıkıntı olmasın acep ? Hep erkekle falan :D,yada ortak arkadasa söyle erkekmis oda zaten,abicim bı kiz var senden hoşlanıyormuş falan tanıştırırım seni isters falan desin senin haberin yokmuş gibi

• hahaha aynı bolumdeyız :D ya acelem yok koskoca yıl aynı sınıftayız ama bır fıkır ıste

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• mektup yaz.sevgılı arkadasım mektubuma baslamadan once kucuklerın gozlerınden buyuklerın ellerınden öperım.benı soaracak olursan ben ben ıyıyım de basla devam ettır mektubuda ben yazarsam sen ne yapacan kı.neyse uzatmayım daha fazla.da aslında bu yazıyı yazarken dusunuyorum ha yanlıs anlama.ben derım kı espırı yap onla kaynas once

0|0
    0|0
  • Samimi Arkadaşına deki Sana Bişi Dicem Kimseye Söleme De =) Sonra ondan hoşlandığını söyle dolaylı yoldan mesaj atmış ol hemde cep telefonunu bilmeden =)

0|0
    0|0
  • arkadasım cocuk kızlarla takılmıyosa demekkı kıza ac bırı ve cekıngendır bu yuzden rahat ol cesur bırıysen senın arkadsndan no sunu al yaz.

0|0
    0|0
    • bırde su var ya sevgılısı varsa ben soyl yapayım dıyorum bu ark. la bıraz daa takılcak ıllakı yanlarına fgıdeyım arada belkı konusur konusmazsa umursamam

• o kadar salak bır huyum varkı ben bukadsr takıyorken o bana ransgele de bakıyor olabılır kafamda delı sorular anlayacagın

• Bayım doğru söylüyor kızın reddedilme oranı erkeklere göre daha düşük bence de eğer benim gibi kalas birisi ise oralı olmama ihtimali var tabii

• yekten ben sana veririm de...tabiki de gönlünü vereceğini söyle...yanlış anlaşılmak istemem.

0|0
    0|0
    • iyi hosta ısıme yarayacak seyler soylesenız :)

• yaz o zaman.ajax milan:karşılıklı gol var.porto-madrid bir olur basel shalkeye de 0 oyna.işine yarayacak on numara bir kupon.elemanın yanına da bu iddia kuponu ile git.böyle bir kupon yaptım nasıl olmuş de.ilgilenmzse ağır ılıktır,vazgeç bu sevdan dadadadan

• hayırlısı be gülüm o da olur

0|0
    0|0
    • fıkırlerınızı onemseyıp bır seyler soruyoruz kaale almıyorsunuz adı soru platformu

• tanganın ipini göster

0|0
    0|0
  • geresi kolay diyosun ha

0|0
    0|0
    • fıkırlerınızı onemseyıp bır seyler soruyoruz kaale almıyorsunuz adı soru platformu

• sakin davran ona mesela

• emın ol sadece bırbırımıze uzun uzun bakıyoruz

Kızlar Ne Diyor 2

• bak aynı olay basima geldi eger okuldan biriyse disarda falan nerde oldugundan haberda ol bir sekilde ve surekli karsilas bakıs at falan ama ondan once twitter falan varsa takip et seni bir tanısın iyice sonra karsilas bir gun dısarda ve bak sadece ondan sonra aksam mesaj atarsın mesela bugu gordugum sen miydn yoksa yanlis mi gordum falan bak ordan muhabbet nasıl baslıyacak. denendi onaylandı tatlııım

0|0
    0|0
    • hayatım balım harıka fıkır ama kahretsın facebook yok twıtter yok...

• olabılır pazartesı gunlerı ara oluyor eger dısarıda yemege cıkarlar o sıra gıtmeye calısırım belkı olmadı onlar dısarıda sohbet ıcındeyken yanlarına gıdeyım ama rahatsız olurmu o var

• yok be kızım neden olsun ama sen gittiginde az ve oz konus cok konsma agırlıgını koru. korumassan iste o zaman rahatsız olabilir

• etkılenıce varsa olur uğraşma

0|0
    0|0
Yükleniyor...