Arkadaşlar sevgilimle yine kavga ettik

cinler var deyip durur bu, ben dedim uydurma onlar, bu da dedi cinler bana aşıkmış hoca söyledi dedi beni çarptılar dedi şimdi çarpacam sana ha dedim yanlış anladı yine anama sövdü :((

sizce cinler var mı varsa bu sevgilime aşık olan i*neleri nasıl caydırabilirim korkutabilirim?

0|0
88

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 8

• inançlı biri isen cinlerin varlığını da bilirsin. Burda önemli olan o sahtekar hocanın söyledikleridir.

Nasıl gitmiş hocaya kim götürmüş o hoca kimmiş bunları sor. O kız inançlı ise cinyoktur falan deyip onun inancına ters düşme. Ne o hoca anlayabilir cinin musallat olduğuu nede hoca bu durumu kaldırabilir. PAra çarpmak için sahtekarlık yapmış yok aşıkmış falan filen konuşmuş mu cinle.

Sen arkadaşını hocanın sahtekar olduğuna ikna et sadece gerekiyorsa adam gibi bir akademisyen bu işlerden anlayan birisile konuştur ki hocanın sahtekarlığına ikna olsun

0|1
    0|0
  • Cinler var tabi ama sen onlara i*ne dersem onlar seni yamulturlar yakın bir zamanda. Görünmeyen varlık onlar, sana musallat olsunar da gör amk

0|0
    0|1
  • Var oldukları Kur'andada geçiyor onlarda biz insanlar gibi allaha ibadet için yaratılmışlardır. Bende insanlara aşık olan onları bağlayanlar olduğunu duymuştum ama ne kadar gerçekçidir bunlar orasını bilemeyeceğimden nasıl caydırabileceğini vs bilemeyeceğim ama sana tavsiyem güvendiğin bir büyüğünden yardım istemen olacak o sana yardımcı olacaktır

0|0
    0|0
  • cin var tabiki ve senin sevgiline oldular mı bilmiyorm ama insanlara aşık oldukları da oluyor. ayrıca yerinde olsam onlarla uğraşmazdm hele hele küfretmek... I ıııı

0|0
    0|1
  • Olm senin sevgiline cin kaçmış :D Lan bırak olm nerden buluyon bööle kırık tipleri :D O cinleriyle takılsın...

0|0
    0|0
    • olmaz abi ya benim olacak ya da kara torpağın

• sen de mi cin yok diyon abi

• Yok olm peşinde koşturup verceğine inanıyorsan cin var, peri var, rakı var, tekila var, hangisini istersen. Ama yok vermicekse, cin diye bişey yok hacı ööle şey mi olur ? :P Anladın ?

• cinler var da hoca üfürükçü:)))inanmasın.bizim millet gider,evde Allah'tan dileyeceğine ramazanda Sirkeci baba'dan diler.Tövbe yarabbi:)))

0|0
    0|0
  • Yav he he de geç :D

0|0
    0|1
  • O dedigin i*neler cin oluyor dikkat ette onlar seni korkutmasin aga

0|0
    0|0
Yükleniyor...