Eskisi gibi degil :(

Bir sene oldu, cok engel atlatmis bir iliski fakat birbirinden kopmamis iki insan var. Arada mesafe var ama ozlem duygusuna cok aliskinlar. Erkegin ailesiyle, okuluyla, maddi acidan sorunlari ve sorumluluklari var. Son zamanlarda biraz ihmal ediyor sevdicegini.. Yine kiskaniyor, ozluyor, asik oldugunu soyluyor, vazgecmiyor, ayrilmak istemiyor fakat bir seyler eksik hani eskisi gibi degil. Kiz cevresinden ayril artik, sevmiyor gibisinden seyler duyuyor. Kafasi cok karisik. Sizce bu kiz ne yapmali beyler, bayanlar?

0|0
31

En İyi Kız Görüşü

• Bu mesafenin oynadıgı bir oyun.. Aynı şeyleri ben de yaşıyorum.. Ayrıca hiçbir ilişki ne yazık ki ilk zamanlardaki gibi kalmıyor en önemlisi heyecan bitiyor sıradanlaşmaya başlıyoruz.. Sen öyle diyenlere kulak verme sorunları varmış ister istemez illa ki sana yansıcaktır..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• Hep eskisi gibi kalmalı. Duygularının esiri olma. Sevme demiyorum sev ama eskisi gibi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Insanların zaman zaman sorunları olabilir seni incitmemiş saygısız laf etmemişse ve en önemlisi o yüreği seviyorsan yanında ol sabret hayırlısı için dua et

0|0
    0|0
  • sen seviyosan kimseyi takma derim ben

0|0
    0|0
Yükleniyor...