Bi erkek niye devamli icki icer??

Yani 20-21 yasindaki biri niye bu kadar icerki? Ve her gece yani? Bunalimdan mi dicemde ne yasamis olcakki bu yasta? Bu insandan hayir gelirmi?

0|0
717

En İyi Erkek Görüşü

• Kişiden kişisine değişir kimisi ailesinin yanından yeni üni ortamına girmiştir bir halt edyorum zannder kimi büyümüşlük göstergesi zanneder kimisinin başka yapcak bir şeyi yoktur.Bende içerdim ama biraz farklı içerdm... bu saydıklarımın hiç biri değil abimin ardından dayımı kaybetmiştim ailevi problemlerde çok büyüktü çıkış yolu yoktu kavga etmek benim için deşarj olma yoluydu.Çokta makara takılırdım hiç belli etmezdim.Ulan hayat sana güzel derlerdi. kızın biri geldi bir gün neden bu kadar çok içiyosun bir derdinde yok biliyorum dedi ey Allahım gelip sana mı anlatacam bunları böyle oldu diye sonra milletin ağzına sakız.Her gördüğünüz adamın veya öyle sandığınız adamın standart yaşamı olmayabilir farklı problemi olabilir.Bunlar aklına glir birden bir mekanda veya kız arkadaşınlayken kalkıp gitmek istersin ama nereye gideceğinide bilmezsin öyle hayalet gibi dolaşırsın yatarsın bir parka kalırsın belki arayanda olmaz YAKINLARDAN .Sonra kız arar niye kalktın n oldu bnden sıkıldın demi ayrılcaksan ayrılalım ondan ayrılmanız çokta önemli değil yani zaten başınızda o kadar şey var kıza da bir şey vadetmediğinz için içiniz rahat olur. yav bebeğim ne alakası var bir düşün. kimseye anlatmadım daha önce bunları bu başlığı görünce iyi de oldu rahatladım.Eyvallah

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• Valla manyaklığındandır :) bende 20 yaşındayım benimde başımdan bir sürü şey geçti ama en son çare bile olarak görmedim içkiyi, senede bir arkadaşlarla toplanınca içerim onun dışında gereksiz görüyorum. Kendini uyuşturarak, sorunlarını anlık unutarak işin içinden çıkabileceğini sanan biridir. öyle insanları hep zayıf insanlar olarak görmüşümdür.

0|0
    0|0
  • ne yaşamışlığı onun hayatına bağlı. 20 yıla çok şey sığabilir. içki konusu genelde keyfidir ama bir sorunuda olabilir. ayda yılda bir içildiği sürece sorun oluşturmaz fakat hergün sıkıntılı bir durum

0|0
    0|0
  • içer. bende içerdim ama öyle ayyaş gibi sapıtan tiplerden değil kendimi rahat hisediyordum kafamı rahatlatmak için ama artık içemiyorm

0|0
    0|0
  • Kafası çalışmadığı için. Heşeye de büyük manalar acayiplikler aramayın. Net ve basit :)

0|0
    0|0
  • her içen adama alkolik derseniz , hiç sordunmu sebebini ?

1|0
    0|0
  • İçki içen adamdan kimseye zarar gelmez.

2|1
    0|0
  • insanlık ölçütlerini alkol mü belirliyor

0|0
    0|0
  • her erkek içmez o kadar.. anormal bir durum..

0|0
    0|0
  • erkeklik yapacak yaa:-):-)

0|0
    0|0
  • Hayir gelmz

0|0
    0|0
  • ne dinliorsa o yüzden

0|0
    0|0

• alkoliktir

0|0
    0|0
  • biz diyoruz cehennem çok pahalı cennet ucuz ama talep yok :D

0|0
    0|0
  • şimdi her şeyden önce o kişiden hayır gelir mi gelmez mi bilmem ama bu yaşta ne yaşamış olacak ki düşüncesi biraz olmamış gibi sanki. insanoğlu robot değil ki her yaşa göre farklı kriterlerde dert yaşasın. insanın ne yaşadığı belki bilinebilir ama o yaşadığı şeyin insanı ne derece etkilediği hiç bir zaman bilinmez.

0|0
    0|0
  • Ya da zalımdır ergenlıkten çıkma durumları felan :D

0|0
    0|0
  • erkek ona para öder oda aklını başından alır senin yapamadığın şeyi karşılıyor demekki :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Ya alkol bagımlısıdır ya da cok fena ask acısı cekiodur ölelerinden hayır gelmez..

0|0
    1|0
  • Gelmez boşver sen onu arayis pesindedir.Belki bırakır ama zor

0|0
    0|0
  • uzakdurrrrrrrrrrrrr

0|0
    0|0
  • Ne içiyor her gün? Bira falansa gayet normal..

0|0
    1|0
  • düşünmemek için kaçış bişeylerden

0|0
    0|0
  • alışkanlık haline getirmiş

0|0
    0|0
  • derdi olmayan adam hergün içmez

0|0
    0|0
Yükleniyor...