3D Sinema seçeneği için 3. göz ille de lazım mı sadıc mının ggg?

3D Sinema seçeneği için 3. göz ille de lazım mı sadıc?

Zerre hazetmiyorum arkadaşım, zerre de haketmiyorum. Kafamda yamuk bir plastik parçası gözlerim şaşı ola ola seyretmeye mahkum muyum? Bunun frangmanı 3d seçeneği ile diyor, bedava diye ille de koymak zorunda mısınız? Sevmiyoruz arkadaşım öyle, bana sordunuz mu? İtliğine vermiyorum zaten gözlükleri geri, Cuma dan çıkmış cemaatin önünü kesenler gibi, kutuyla ötle... alıpta çıkıyorum, belki masraflı gelir vazgeçerler diye, ama bireysel olmaz bunlar, hep birlikte hareket etmek lazım.

Bir de neden yok kardeşim artık bu izlenebilir televizyon programı bir zagası neyin. Bu ne ampul?

Not:gizli kullanıcı patlamış mısırdan yağlandı gözlük, göremiyorum, kusura bakma kardeşsdfgh...

0|0
81

En İyi Kız Görüşü

• Öyle de komik bir görüntü ki.

Harbi çok bok.

1|1
    0|0
    • Sırf havadaki tüyü sinema perdesine yapışmış pazar naylonu gibi görmek için bu çaba niye?

• Yanındakine dönüp baktığında nasıl da eğleniyorsun.

Sanırım amaç bu.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Tamam baş ağrısı falan da yapıyo ama asıl sevmediğim sadece perdeyi görememek. yani etrafı da görüyosun bunun neresi boyut yahu. daha da gitmem teknoloji gelişene kadar!?!?

0|1
    0|1
    • Kardeşim flipper kuyruğunu dalladığında denizden su sıçratmıyorsa, ıslatmıyorsa ortalığı, o boyut içinize kaçmış demektir.

• Evet ya bazı gözlükler cidden çok rahatsız edici oluyor

0|1
    0|1
  • Bende çalıyorum tiyatroya gittiğimde kullanayım diye :))

0|1
    0|0
  • Ciddi ciddi hiç hazetmiyorum bende toplu boykot yapmak şart.

0|1
    0|1
  • ena gözlükler geri mi veriliodu ):

1|1
    0|1
    • İkisini üstüste koyunca 6 boyut oluyor, düşünsene, ne kadarn harikanç bişey...

• zaten miyopum 3dden sonra yayari tutturamiom 6yi hayal edemedim ):

• DVD al. Evde izle.

0|1
    0|1
    • Sinemaya gitmenin farklı olduğunu düşünmüyorsan bişey demem saçma olur, haklısın. Ama peki neden onlar perdelerini HD yapmıyorlar. Daha mantıklı.

• beleş olsa gelcen yani, tarzını sevdim

• Sanmıyorum, olabilir ama. 1995 - 2008 arası filmleri izlerim genelde.

• bana bir tane decoder sarın

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Sadıc sinemada hiç bir filmiz izleyemedım dsadsa anladın sen dsda

0|1
    0|0
Yükleniyor...