Sevdiğim biri ilee ayrıldım amaa ...

Sevdiğim biri ilee ayrıldım amaa onu fakee hesaptan işletiyorum ve ona nasıl yakınlaşabilirim fakee hesap dediğimde fotoğraf kullanmıyorum ne banaa ait nede başkasına ait foto yok sizce onaa nasıl kendimi belirtmeden soru sorabilirim ?

0|0
23

En İyi Erkek Görüşü

• ya adamdan neden ayrıldın gerçeği öğrendiği zaman senden yine nefret edecek ben olsam ederim bence ona doğruları söle halen içinde ona karşı bir şey varsa en azından budaha dürüst olur aynısını o yapsa ne düşünürsün

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • Yaa Benim Ondann Ayrılmaa Sebebim Banaa Yalan Attı Kalbinde Ve Aklında Başkaa Birisii Varken Banaaa Seni Seviyorum Dedi .s

• İyi Geceler .

• kendine her zaman iyi bak :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Bu hesabininda gerçek hesabin oldugundan şüpheliyim.

0|0
    1|0
  • karsındakı erkek eger normal sevıyede bır zekaya sahıpse bak fazla demıorum sadece normal zekası vrsa korkma zaten senın oldugunu anlamıstır bence kasma fazla cunku bosa kurek cekıosun ama eskı sevgılım aptal dıosan durma devam et dogru yoldasın

0|0
    0|0
    • Seviyorum Ya Ben Onu Bugün Karşılaştık Tamam mı Ne Kadar Umursamaz Davransamdaa Ahh Bu Gün Batımaa Geceler Beni Mahfediyoo .s

• sen bıtmısın hacım azcık buyu acılarınla olgunls oneden sonra zten vurdumduymz olucaksın

• İnş .

Kızlar Ne Diyor 2

• aptal degıldır herhalde sahte bı hesaptan resım yok bılgı yok adamın bırı gelıyor mesaj atıyor duruyor duruyor sevgılısınden ayrılınca boyle bı durumla karsılasıyor anlamıstır cokda bosa ugrasma kendınıde kucuk dusurme

0|0
    0|0
  • neden ayrıldığını yazaydın yardımcı olmak kolay olurdu

0|0
    0|0
    • Yaa Benim Ondann Ayrılmaa Sebebim Banaa Yalan Attı Kalbinde Ve Aklında Başkaa Birisii Varken Banaaa Seni Seviyorum Dedi Amaa Ben Onaa Bundan Bahsetmeden Suçlu Benmişim Gibii Ayrıldm Ve Bunları Bilmesini İstiyorum Seviyorum Ya Ben Onu Bugün Karşılaştık Tamam mı Ne Kadar Umursamaz Davransamdaa Ahh Bu Gün Batımaa Geceler Beni Mahfediyoo .s

• Beni Seviyo Mu Bunu Öğrenmeyee Çalışmak İstiyorum Birazcıkda Bilee Olsa Değer Vermişsee Anlatcam Onu sevdiğimide Söylicem Amaa Aklında Ve Kalbinde Gerçekten Başkaa Biri Varsaa Biişi Olmamaş Gibii Davranmayaa Çalışcam .s

• bunun tek yolu dediğimi yapman çek konuş zaten gerisini anlatır

Yükleniyor...