Bi bakın hele sözde kızlar beyler sizde buraya ?

ulan hayırsız bir hem cinsiniz yüzünden hasta oldum 108 kiloya kadar çıktım yalnızlıktan kendimi yemeye verdim toparlarım dedim bir kaç kızla konusmaya çalıştım hepsi kardeş kardeş dedi geçen yaz azmettim tekarar 86 kg ya düştüm bıraktığım yerdende masatenisi kickboks ne varsa devam ediyorum boyda 182 şimdi vücud iyi o kardeş diyenler bir yakınlaşmaya başladı ki sormayın ben hangi birinize inanıcam ? şeytan diyo sapla geç sapla geç içimde bitmek bilmeyen bir nefret var hepinizi aşağılayasım var sözle değil ama değdi mi bu hale getirdiniz beni ?

0|0
41

En İyi Kız Görüşü

• Hayat bu işte güzelsen / yakışıklıysan, bakımlıysan ve paran varsa yanındalar...

0|0
    0|0
    • sıçam öyle hayata adaletinede öfkeliyim

• teşekkür ederim

• Rica ederim bol şanşlar

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• gördün mü her şey karizmatik olman içinmiş :)

0|0
    0|0
  • Elbetkekı karşina dogru insanlar çıkacaktır biraz sabır herkezden befret ederek nereye kadar gıderkı hem bu devırde kım kıme güvenıyokı sabır küsme hayata

0|0
    0|0
    • öyle mi dersin

• Demıyorum zaten öyle bı kazık yıyen senmısın soruyorum sana bak bakalım etrafına kım mutlu herkezın bı sorunun var herkez mutsuz hakkızmıyım bu hayat çok kısa be arkadaşim kader herzaman gülmüyo herkese napalım böyle işte üzülmeye deymez

• Bize olan nefretın olmasaydı bak karızmatık olmıycaktın işi

E yaramiş ama arkadaşim herkesı aynı kefeye koyma beya:))))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...