Kapat

Çok seviyorum hemde çokk?

2-3 snedir peşimde olan biri var fakat ben hep onu iyi arkadaş olrak gördüm o bana ilanı aşk etti koluna ismimi bunu okuyana aşığım dedi felan evlenmek istediğini söyledi ama ben hep gülüp geçtim şimdi hala peşimde ilgileniyor ama ben nasıl ona ilgimi hissetiricem onu çok istiyorum?

0|0
27

En İyi Erkek Görüşü

• İlgileniyomus senle iste direk konusacaksin daha ne

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Şayet boşluktaysan

Kendini çok yalnız hissediyorsan

Gelecek düşünemiyorsan onunla

Kendini tekrar sorgula

Şayet gerçekten ilgileniyorsun

Daha sıcakkanlı olursan gerisi gelir.

0|0
    0|0
  • okdar koşmu beşin den yazık gercek ten yazıkk yapma ya söyle istemi yorum ya da sevi yorum de bukadar basitt

0|0
    0|0
  • sen de vişdan yok galiba sen biliyomusun senin beşin de koşanın ne halde oldugunu yazıkk böyle yapanlara hiç sevmedigim bir şeyyy

0|0
    0|0
  • Gözlerini kapat de öp teşekkür et seni seviyorum de (bu işe yarar emin ol ama harfi harfine yap)

0|0
    0|0
  • sadece bende seni diyerek...

0|0
    0|0
  • ufak iltifatlarla baslayabılırsın ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence sen bir psikoloğa gitmelisin , duygu karmaşasının en beterini yaşıyorsun. "2-3 senedir peşimde, fakat ben onu çok seviyorum lakin kabul etmiyorum, nasıl söyleyebilirim?" sorunu çevirdim

böyle bir sonuç çıktı tamamen duygu karmaşası ile ilgili veya kendini doğru düzgün ifade edemiyorsun işin özü tam psikologluksun. Sevdiğin şahsiyet de ayrı komikmiş koluna senin ismini yazıp "bunu okuyana aşığım" yazmalar falan.

çok romantikmiş.

0|0
    0|0
  • neler diyecekler merak ettim bakkl.))

0|0
    0|0
Yükleniyor...