Sevgi gerçekten yok oluyor

ya arkadaşlar gerçekten sevgi yok artık kimse aşkı düşünmüyor herkes başka şeyleri düşünüyor resmen adam gibi adam yok ya napcaz biz

0|0
313

En İyi Erkek Görüşü

• Birlikte oldukların ya uzaktan adamlardı ya da adamlıktan uzaklardı, bizde düzgün bir kız yok napcaz diye hayıflanıyoruz. Sahi ya napsak dernek mi kursak ?

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• yok denecek kadar az diyelim.. hala bir yerlerde temiz düşüncelere sahip, aşka inanan birilerinin olduğuna hep inanırım :) mecnun'un leyla da geçtiği gibi kişilerden sıyrılıp aşka bağlanmayı öğreniyor önce insan.. sonra doğru kişi varsa eğer buluyor seni.. ama önce yanmak gerekiyor...

1|0
    0|0
  • sevgi insanlara göre değişir kimi insan uzaktan kimi insan ise yakından sevgi ister genelde sahip cıkma koruma ya da belli etme gibi yollar ile insanlar sevgiyi kolaylaştırma yoluna gitti son zamanlarda

0|0
    0|0
  • bir kez gözlere esir oldumu insan sadece o gözlerin sahibiyle mutlu olmayı düşünmeli diğer düşünülmesi gerekenleri zamanı gelince düşünmelidir bence...

0|0
    0|0
  • sen züleyha olda karşına bir yusuf ta çıkar elbet..dert etme yusuflar züleyhanın hakkı tam vaktinde gelir zamanı gelincee..

0|0
    0|0
  • Aynı şey her iki cins içinde geçerli ve herkes böyle diyor fakat ne kadar adam olduğunu sorgulayan çok az. Yani empati yok.

0|0
    0|0
  • Ben adam gibi sevdimde ne oldu ayrıldık 2gun sonra başkasına gitti onu korumaya calısdım anlattım dinlemedi daha ılk gunden cocuk bunun bacak falan derken üstlere doğru bir el kaydırmış 3 . gun evıne cagırmış tecavuze kalkışmış bana geri döndü tamam lan dedim hadi yine seviyoruz diye tekrar arkadaş soğuk davranmaya saçma saçma işler yapmaya başlayınca bende artık bitirelim olmuyor dedim ceketimi aldım çıktım ki ben o kızla arada opusmenın ılerısıne bile gitmedim çünkü aşkı bacak arasında aradığımı sanmasın diye .

0|0
    0|0
  • özür dilerim :S bu aralar bayadır uzaktım o konulara o yüzden öyle davrandım neyse

0|0
    0|1
  • ya adam gibi kız var mıpiyasada erkeklere kurban olun siz hatta gidin lezbiyen falan olun

0|0
    0|0
  • evet çok haklısın arkadaşım milletin işi güzü uyuşturucu olmuş kimle yatıp kalksam diye düşünüyorlar affınıza sığınarak söylüyorum bir kız görseler of bacaklara bak off kalçalara bak ulan senin kız kardeşin yokmu ben size tek bir kelime söylemek istiyorum eyer evlencekseniz ağır başlı adam gibi oturup kalkmasını bilen nerde nerede nasıl konuşulacağını bilen birini araman saten o kişiler kendilerini belli eder kimseyle işi olmaz işten eve evden işe giden adam arkadaşı olmayan adam adamlık budur böyle bir insanı yüce rabbim size nasip etmsini diliyorum teşekkür ederim

0|0
    0|0
  • adam gibi kız da yok biz napcaz bizi de düşünün

0|0
    0|0
  • Harbi kız da yok , Barbi kız dolu ortalık !

1|0
    0|0
  • adamına göre değişir diyelim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sevgi yok olmaz canım benim, aşk hormonlarla ilgili bir şey olduğundan dolayı aşk gelip geçicidir aşk anlıktır ancak sevgi kaybolmaz sevgi ömür boyu kalıcıdır

TECRÜBEYLE SABİT.

0|0
    0|0
  • var varrr vardır yani :)

0|0
    0|0
  • Yapacak bir şey yok bulana kadar devam..

0|0
    0|0
Yükleniyor...