Etrafta elinde telefonla gezen her kızın sevgilisi mi var demek?

otobüste,metroda,kafede vs. elinde telefon olan her kızın sevgilisi mi var anlamına geliyor bu görüntü?eğer cevabınız evetse bu gibi mekanlarda elinde telefonda olmayan boşta görünen bir kızla nasıl tanışılabilir?

0|0
42

En İyi Kız Görüşü

• hayır ben paso oyun oynuyorum

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben müzik dinliyorum,resimlerime bakıyorum,chat yapıyorum diye sevgilim var olmuş oluyor mu?Telefon sevgilisi olduğunun belirtisi mi..?Hayır..!Bazıları da marka telefonu var diye hava atmak için elinde gezdiriyor.Bazıları da dedikodu için mesajlaşıyor.Öyle yani genellikle ergenler elinden telefonu düşürmüyor...

0|0
    0|0
    • ee senle nasıl tanışcaz bir mekanda hadi taktik ver ozaman:D

• Benle asla tanışamazsın da kırık bir kızsa bir gülümseyip bir saçını arkaya doğru fırlatman yeterli olacaktır eğer ki çok yakışıklı biriysen.

• yoo benım hep elımde ama sevgılı nerde? hani ? :D

0|0
    0|0
    • napıosun peki o telefonla:D

• ne sen sor ne ben soliim :D

• söle ciddiyim ya.ben kibarca birini beğendiğim zaman tanışmak istiorum biyerlerde.okadar yanlızım ki.bana yardım et kibarca ne denir nasıl tanışılır..

• Benimde elimde sevgiliyle alakası yok ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• elinden telefonu düşürmeyen kız aranıyodur, abicim bu kadar net, sevgilisi var sa da aranıyodur, yok ama efendim şimdi öyle ... ayakları yapmayın. basbaya aranıyonuz işte..

0|0
    0|0
    • sevgilsiyle mesajlaşıodur belki watsap,face vs. ?

• çevremden biliyom moruk, ya eskort oluyo, ya da genç blim insanı

• yahu nesi var s3 ün onlara bedava mı veriolar:D

• yok la bazı (cogu) manyaklar devamlı kız kızada konusuyo

0|0
    0|0
Yükleniyor...