Neden kimse teklif etmiyo acaba??

kiyafetime makyajima ve bakimima cok ozen gosteriyorum

girdigim yerde dikkatte cekiyorum hem karsi cinslerimin hem hemcinslerimin dikkatli bakislari uzerimde oliyo genelde

amaaaa karsima gelipte acilan olmadi hic

ordan burdan gizli sakli mesajlar aldim bir kac kisiden onlarlada ugrasmadim ilgilenmedim

hep yalnz kalicam galiba

etrafimdakilermi cesaretsiz ben mi pasifim neden boyle oluyo yahu?

0|0
227

En İyi Erkek Görüşü

• 1- Etrafındakiler senin karşında özgüven düşüşü yaşıyor

2- Mesela benim adım hakan olsun, burası da arkadaş ortamı, birçok kişinin gözü senin üzerinde, benimde tabisi, fakat gözler bu kadar üzerindeyken ister istemez adım atamam.

3- Belki de ortam içinde girişken değilsin, bu yüzden senin hakkında fikir yürütemediklerinden yaklaşmaya cesaret edilemiyor

4- Belki de fazlasıyla soğuk birisin, bu yüzden ki selam verilse ters cevap alma korkusu vermiş olabilirsin etrafa

5- Sevgilin oldugunu mu düşünüyorlar acaba?

Bu sanaldan yazanları göz önüne alırsak kısacası cesaretsizlik mevcut karşındakilerde :)

1|0
    0|0
    • disardan soguk duruyorum bunu hrkes soyler bide cok arkadas ortamim yok sanirim bikac taneyle iyiyim ama onun haricinde cok dikkat cektigimi vs herkes soyluyo napsam bil.iyorum

• Yapacağın belli, arkadaş ortamında daha girişken olacaksın, mesela yakın arkadaşlarının yanında arkadaşlarıda geldi ve muhabbet başladı, sende muhabbetin içine katıl, böyle böyle derken ortamın genişleyecek :)

En İyi Kız Görüşü

• Belki güzele yaklaşmaktan korkuyorlar :).Olabilir.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 26

• senlik bişe yok bence. ne yanı yalnız kadın die bağırıp ilan mı vermen lazım. Tek yapman gereken ne bilio musun. birlikte olmak isteyebilieceğin bir erkek gördüğünde 2 kere çok diil 2 kere gözlerinin içine bak yeter.Göz göze gelmek önemli. Şahsen ben bir erkek olarak bu şekilde anlarım karşımdakı kzın olumlu tepki verebileceğini. budur.

0|0
    0|0
  • şimdi bazı insanların ya bu kız çok güzel bana bakmaz mantığında düşünüyorlardır girdiğimiz ortamlarda bu genellikle olur mesala geçin bir cafeye oturun ama telefonunuzla hiç ilgilenmeyin mesajlaşmayın en önemlisi eminimkii size teklif eden çok olucaktır şimdi örnek vereyim siz benim yan masada oturuyorsunuz ama hep mesajlaşıyorsunuz benim aklıma direk sevgilisi var en iyisi yanlız bırakmak derim işime bakarım

0|0
    0|0
    • telefon elimdedir yalnizken hicbisey yapmadan durmak rahatsiz ediyo acaba bu sevgilisi vardr mesaji mi veriyo

• ben şahsen öyle düşünürüm mesala şöyle yapın elinize dergi alın ya da gazete alın hem okuyun hem sağ sola bakın eminimki size bakan biri olacaktır göz göze geldiğinizde olay bitmiş olur saten tabi sizde hoşlandıysanız

• Dikkat çekebilirsin bu yeterli mi sence, sende beğendiklerine davetkar bir bakış at bakalım açılan oluyor mu olmuyor mu ? pasif olabilirsin ya da karşındakiler cesaretsiz belki de hiçbişiyin yeri ve zamanı değildir, unutma kimse yalnız ölmez hayatta ;) moralini yüksek tutt.

0|0
    0|0
    • davetkar bakis atmam sart mi yani bu ladarmi cesaretsiz bu insanlr

• Maalesef, kendimden örnek vereyim birini çok beğendim diyelim o bana bir yaklaşımda bulunmadığı sürece bir bakış atmadığı sürece gidip konuşmam rededilmekten daha iyidir.

• Açıkçası çok iddialı isen erkekler ürkmüş olabilir.Bu arada illa bir erkek ile flört edeyim diye uğraşma Beyaz atlı prens yerine en kötüsünü de seçebilirsin. Zaman meselesi derim.

0|0
    0|0
  • cesaretsiz olmak garip birşey hele hoşlandığın birisine laf göndermek başkasıyla saçma... karşısına çıkarım tak tak tak içimden gelen herşeyi söylerim... sende sıkma canını bir cesuryürek çıkar elbet...

0|0
    0|0
  • Peki buradan aldığın mesajlara neden karşılık vermiyorsun belli mi olur belki tam aradığın kişiyi burada bulacaksın...

0|0
    0|0
  • Yazıııık biri şuna açılsın artık. Tek derdi buymuş meğer.

0|0
    0|0
  • Fazla güzelsen de yalnız kalma ihtimalin var çünkü erkekler caziben karşısında gerekli cesareti bulamıyor olabilir

0|0
    0|0
  • belki teklif edilcek biri değilsin :)) saka saka görmedim ama yüz yüze teklif ederim sana sırf o duyguyu tat diye yoksa kız arkadaşım var yani

0|0
    0|0
  • valla benim kız arkadaşım yok şu an yüzünü görebilsem belki ben teklif ederim sana :D yaşlı bulmazsan tabi :):)

0|0
    0|0
  • Ok guzel oldugun icin sevgilin var zannediyorum o yuzden kizarsin diye teklif etmiyorum.. Benimle cikar misin ?

0|0
    0|0
  • kabul etmeyeceklerinden ya da sevgilin vardır diye uzak duruyorlardır

0|0
    0|0
  • gerçekten güzel olsan erkekleri etrafına toplarsın bu dünyanın her yerinde böyle

0|0
    0|0
  • çok güzelsin belki millet bu benle cıkmaz dıor bakmakla yetınıo belki :D

0|0
    0|0
  • Her adam terslenmeyi kaldıramaz belkide ondan cesaret edemiyorlardır

0|0
    0|0
  • giyimin makyajın nasıl senin? tatlı dille mi konuşuyorsun? asabi misin?

0|0
    0|0
  • Hepiniz güzel siniz zaten :D

0|0
    0|0
    • ya herkesin tipi olmayabilirim ama kendi kendime gelin guvey olmuyorum etrafimdan hep bunu duydum aslinda cirkinimmi diyim yani

• Kızma şeker ya tamam sustum :>)

• mutluluklar...

0|0
    0|0
  • Bizim mahallede de böyle bir hatun yok ki :)

0|0
    0|0
  • hüloooooooooooooooooooooog

0|0
    0|0
  • görünmezlık kremı sürüyor olmuyasın :D

0|0
    0|0
  • tam tersi olsa heryer sapık kaynıyo dersin

0|0
    0|0
  • Benimle Çıkar mısın ? :D

0|0
    0|0
  • soğuk duruyosundur kimse yanaşamaz , ukala bir tavrın vardır , cesaretleri yoktur vs vs.

Sende belli edicen hoşlandığın adama azcık , yoksa düzgün biri çıkmaz ,çıkan adamda çok rahat bir piç olur , oda seni kullanır,sende vah tüh diye dert yanarsın..

0|0
    0|0
    • açık konuştun sağol bende bundan sonra yavşim bari

• yavşimden kasıt , hoşlandığın bir adam olduğunda sana açılmasını sağla.soğuk durma anlamında..

ama yavşimiyi abartma :)

• Çok doğru tespit bayım

• Sevgilin var saniyorlardir.

Aklima Lady Gaga - Bad Romance geldi.

"I'm a free bitch baby"

0|0
    0|0
    • cok mu bilmem.ama guzelim simdilik

• pardon yalnis yere yazdim

• başka ihtimaller de var aslında.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• cok fazla takıosun belki de. böyle olunca da kasıosundur baya. akışına bırak..

0|0
    0|0
Yükleniyor...