İlk adımı o atsın istiyorum.. Ne yapmalıyım?

Sevgilimden ayrıldım. Ama pişman olup döndüm kabul etmedi . Ben üzülünce şimdi seninle barışmak istemiyorum ama bikaç ay düşünelim o arada konuşmayalım ben Şu an senin pişmanlığına inanmıyorum dedi. Kalbim sendeydi ama kırdın artık yerinde yok kimseyi sevemem. Aylar sonra o kalbi yerine takmak istersen gelirsin tekrar konuşuruz. Aylar sonra hala beni seviyor olursan mesaj at bana yoksa da asla atma dedi. Oda atmayacak tabi bu sürede ben de. Ama o dayanamasın dönsün istiyorum arkadaşalr mesaj atmama methodunı kullancam ama o da inat edip atmazsa onu sevmediğimi ondan atmadığımı düşünecek. Ama çok yalvardıkça benden soğudu bu durumu değiştirmek istiyorum ilk adımı o atsın istiyorum fikirlerniz nelerdir bu arada ilişkimiz 1 yıllık ama 3 yıldır tanışıyorız ben hep onu sevdim onu bekledim biliyor ama sevgiliyken ona olan davranışlarmdan dolayı olmaz bizden diyerek net bir dille barışmayı reddetti

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

• kardeşim neden bunu yapıyorsunuz maden seviyorsun neden ayrılıyorsun ya da dayanamayacağını biliyorsun niye bu işlere girişiyorsunuz...benim eski nişanlımda böyleydi ama bir farkla ben senin sevgilin gibi adam olamadım ...aferin çocuğa dimdik durmuş...çocuk hkalı sende sorgula bakalım bir kaç ay geçir düşün taşın bakalım sen ne istiyorsun ...

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Akışına bırak her şeyi.Mesajı sen atma geri dönücektir ama biriyle çıkıp mutlu olamıdaktan sonra da dönebilir veya direkte dönebilir.Seni ne kadar sevdiğine bağlı bu durum

0|0
    0|0
    • Hiç mesaj atmazsam ve hayatıma devam edersem o rahatlığından vazgeçip özlemeye başlar mı

• En ufak şeye kıskanan ve hiç olmayan şeylere bile takılıp takıntı yapam bir insan. Arkadaşının söylediğine göre kafasında bitirdi mi bitermiş

• Geçiştirmiş o zaman.Boşver mesak felan atma.Böyle bir ilişkinin yürümesi zor..

• iyide mesajlaşma işi daha kötü kesin mesajlasa mesajlasa birbirnizn kalbini kırdınız o inat eetti ben atmıcam sen inat ettin yoo ilk o atsın diye böle dewat etti olay bundan ibaret

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yaaa bırakın artık biten bir ilişkiyi sündürmeyi... Herkes yoluna baksın, başlatmayın hırsından gururundan ya, adam akıllı bitirin ki herkes yoluna baksın. Şimdi aylar sonra o çocuk birisini bulacak sonra zırt diye sen çıkacan ortaya, çocuğun kafasını karıştıracan, sonra çocuğun sevgilisini huzursuz edip üzecen falan... Yeter bu manzaralardan bıktım artık, ayrıldıysanız adam gibi bitirin ki kimin boşta kimin sahipli olduğunu bilelim...

0|1
    0|0
Yükleniyor...