Hiç tek başına göremiyorum onu, bu durumda nasıl konuşabilirim?

üniversiteyi bu yıl kazandım ve bir kızdan hoşlanıyorum ama kız hiç tek başına dolaşmıyor sürekli kızlar takımıyla birlikte bana bir akıl verin nasıl konuşabilrim onunla ?

0|0
51

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• elbette İletişim kurabileceğin ağlar mevcuttur...Git konuşabilir miyiz de mesela,bundan daha doğal birşey olabilir mi sence ?Üniversite bu lise değil ::) rahat ol :)

0|0
    0|0
  • sanırım bu durumda en iyi yol facebook veya twitter üzerinden yürüyüp biraz muhabbet kurmakç

0|0
    0|0
  • 1 de bulma 4 kalma derler.. benden söylemesi

0|0
    0|0
    • daha açık konuşursan sanırım daha iyi anlaşıcaz :)

• bide senin nasıl bir ilişki aradığına bağlı şimdi üni ortamları rahattır kız bağlanmak istemez yani ilk ortamı kesfeder sonra iliki 4 e kalırsanda bu demektirki senden bir nane olmaz.. o yüzden ilk yıl takılmana bak ;)

• iyi o zaman yarın bir fırsatını bulup gidip konuşcam ya salak muamelesi görcez ya da başlayan bir ilişkim olacak :D

• elbet yalnız bir anını bulursun..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• önce gruba yaklaşmalı ve her kızla arkadaş gibi görünmelisin.zaten kızlar senin gerçekte kime ilgili olduğun konusunda meraklı olacaklar.sonrası tamamen face ve telefon almak.hepsininkini almalısın.ama bunları yapabilmen için tecrübeli ve sosyal yönü gelişmiş biri olmalısın dostum .

0|0
    0|0
    • tecrübe konusunda sıkıntı yokta hocam bu kızda farklı bişe var kızı görünce dut yemiş bülbüle dönüyorum :d

• dostum felsefeye bağlamayalım hiç mi sana deişik gelen bu duyguları yaşatan olmadı

• yaşatanlar oldu ve onları o yuzden kaybettim dostum :) bu duyguları sen değil karşındaki kadın yaşamalı.sorun burada zaten

Yükleniyor...