Koç burcu erkekleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

merhaba arkadaşlar benim ilk sorum bir yanlışımı görmüşseniz af eyleyin acemiyim daha evet kızlar koç burcu erkekleri ?

0|0
52

En İyi Kız Görüşü

• otoriter, azgın, dediğim dedik, tatlı, çok tatlı, çok çok tatlı...

1|1
    1|0
    • evet tatlıyız bence efendiyiz cıvık felan değiliz çakal hareketleri yapmayan biriyim neden böle şeyler diyorsa koçlara adı üstünde koç gibi erkeyiz işte :D

• abim de koç ama son derece itici bir varlıktır -.-

• o onun yapısıdır bence koçla bir alakası yok bende ve arkadaşlarımda koç ama hiçbir kötülüğünü görmedim 12 senedir arkadaşız

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• anlaşamam

kavgacı, dediğim dedik, ukala falan filan

0|0
    0|1
    • ben şimdiye kadar hiç böle bir şey ypamadım 20 yaşındayım yapmamda neden böle diyorsunuz ben tüm tanıdıklarıma efendi hoş sempatik şeylerle katıldım tanımadığım birine bile terslemedim onu bırak lan bile demedim yani :)

• yalan çıkan nedir

neye baktın da yalan çıktı

• ne var ne yok yalan çıktı burçlarda yok ukalaymış internettede okdum cinsellik felan çokmuş saçma bence yalan olduğu burdan belli oluyor ben veya biz böle değiliz 15 tane koç burcu erkek ve kız arkadaşlarım var hiç böle şeyler değiller :)

• karşılıksız aşık olduğum yıllar süren erkek koç burcuydu. çok çapkın. dengesiz. sıkıntıya gelemez. boğazına düşkün.

0|0
    0|0
    • bende koç burcuyum ama dediklerinden hiçbir özellik yok bende anlamadım ben çok ghoş bir burç bence :)

• anlaşması zor bir burç en azından benim için

0|0
    0|0
  • Boynuzları olduğunu düşünürüm kih kih kih kih.

0|0
    0|0
    • çok şükür insanları çok mutlu eden birisiyimhiç kimseye lan bile demedim şimdiye kadar koçlar güzel bence dendiği gibi değil :)

Erkekler Ne Diyor 2

• sitede bir tane p.şt var onun sayesinde burçlara küstüm :D

0|0
    1|0
  • Koç'um . Sadık flan değil diyorlar ama. Sadakat aşırı önem veriririm

0|0
    0|0
Yükleniyor...