Nedir bu kezban-kamil zırvalığı?

fenalık geldi gençler ya kızlar az hanım olsun beyler de az beyefendi olsun sorun kalmaz bir sorun olduğunda da karşılıklı hoşgörü olsun tamamdır fakat insanlar anında bu damgalamaları yapıyolar nefret ediyorum hiç mi anlayış kalmadı?

0|0
217

En İyi Erkek Görüşü

• ergen diye tabir ettiğimiz, gelişim geriliği yaşayan haylazların ortaya attığı 2 kelime'nin gençler üzerinde yarattığı mide bulanıklığı... takılmayın efendim, görmeyin

1|0
    0|0
    • görmemeye çalıştıkça kullanılıyor artık onlar adına üzülüyorum..

• sizi bu konu hakkındaki direnciniz ve sabrınız'dan dolayı kutluyorum :)

• konuşmadan ahllolmaz hiç bir şey neyse..

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• insanlar işlerine gelmeyen cevaplara bazı isimler buluyorlar. kezban vs. ne ise. aslında olayla ilgisi yok. boşverin siz kendinizi biliyorsanız ortada bir problem yok. sonuç ta hayatı kimse için yaşamıyorsunuz

1|0
    0|0
    • ama insan üzülmeden edemiyor çok zavallıca..

• haklısınız:) bu tarz davrananlar sonuçlarına da katlanır, bir gün kendilerine duydukaları saygı da azalır belki de pişman olup.

• mutlaka bir gün başka birisinin yanında düşmek istemedikleri bir druma düşecekler

• kullandığı kelimelerin anlamını bile bilmeyen insanlardan başka ne bekleyebilirsin ki ?

kamil = ermiş insan

1|1
    0|0
  • hahahaha

anlayışmı ? insanların en acımasız olduğu çağlardır bu ergenlik zamanları ne anlayışı bekliyosun

1|0
    0|0
    • neden? insanlar bu damgalamayı yapmayı düşünüyor da anlayışı neden düşünemiyor

• karakter tam oturmamış çocuk desen çocuk değil adam desen adam değil düşünememesi de doğal

• Saçma sapan şeyler. İki tane idiot ortaya atıyor. Öyle gidiyor

1|1
    0|0
    • aynen. yıllar önce bir sözlük yazarı çıkarttı bunu herkes de atladı devamını getirdi hiç hoş değil bu rencide eden sözler..

• Ufak beyni olanlar komik olduğunu sanıyor. Başka hiç bişi

• kezban dedikçe kamilliğini, kamil dedikçe kezbanlığını unutuyor bunlar. görmezden gel.

2|1
    0|0
  • bu damgalama insanlığın varoluşundan beri var malesef basit insanlar yapıyolar işte

1|0
    0|0
  • öyle ama gelde anlat işte ne kezbanlar biter ne kamiller bu ne ya

1|0
    0|0
  • sorma ya genç ergen erkeler aptllllllllllllllllllllal

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Bir de Şakir (Şakirt) ve Kemalist moda oldu.

1|0
    0|0
  • 5 yıldız +1 :)

1|0
    0|0
  • ben kamılım dalga gecıyorlar napımm ya

1|0
    0|0
  • hiç kalmadı anlayış...hemde hiç

0|0
    0|0
  • ah şakacılar ah

0|0
    0|0
  • Demin facede bir kız bikinili fotosunu koymuş "kezbanlık günlerim" diye de not düşmüş. 400 like altında da "ck thatlsn" lar falan. Insanların çoğu gerizekalı.

1|0
    0|0
    • :)) açlık, terbiyesizlik, arayış, özenti, cehalet..

• kezbasın sen KEEEZZBAAAN!

noldu bişeyy olmadı. gördüğün yerde kamil diyebilirsin. ismimin önüne geçmediği sürece sorun etmem. düşük değerli insanların kendilerinin farkında olup, başkalarına sıfat uydurarak yükselme çabasından başka bişey değildir.

aldırmaya değmez; kelime dağarcıkları o kadarmış dersin olur biter.

1|0
    0|0
    • elbette insan kendini bildikten sonra gerisi boş fakat bu insanlar kim oluyor da başkalarını böyle damgalama hakkını kendilerinde buluyor? yeni nesil çok etkileniyor.. üzülüyorum bu zavallılıklara

• her nesilde oldu olacakta. adı kezban değildi başka bişeydi. birileri birilerine mutlaka isim takarak ya da alay ederek kendi sosyal konumlarını yükseltmeye çalışacaktır. bu kişiliği henüz oturmamış bireylerde daha belirgin olarak görülüyor. ama yetişkinlerdede kendilerince aşağılama ve öz değer yükseltme eğilimleri var.

Kızlar Ne Diyor 2

• ben de çok aptal işi buluyorum. bence Ks üyelerinin bazıları ciddi anlamda işsiz işsiz gelmiş siteyi istila ediyor asalak konuşmalarıyla. yani bana bile sırf esmer oldugum için esmer sevmeyen bikaç üye kezban dedi ya pes diyorum artık ne bir saygısızlıgım oldu ne başka birşey sorusuna cevap yazıyorum sen sus kezban esmer değil misin hepiniz kezbansınız dünyada ikimiz kalsak sana bakmam diye :D hey Allah'ım sen beyin dağıtırken bu vatandaşlar tuvalete mi gitmişti napmıştı ya

1|0
    0|0
    • tabi senin kararın ama ben böyle bir ortama asla resmimi koymak istemem

• olay resim değil, esmer bir kıza sırf esmer diye kezban deme mantığı. ben bu ortamdan dolayı insanları da suçlamıyorum ki. tek sebebi eğitim sistemindeki çok büyük eksiklikler, insanlar eğitilmemiş birer ayı gibi kaldı.

• eğitimin önemi çok doğru ama şu da bir gerçek ki isteyen kendini eğitir ama işte kafalarını sabitlemişler bir tarafa..

• Ergenlerden duyduğum lakaplar,yetişkin ve olgun kişilerden hiç duymadım.

1|0
    0|0
Yükleniyor...