Arkadaşlar bir spor salonuna başlamak istiyorum, amacım atletik bir fiziğe sahip olmak ve onu korumak

Arkadaşlar bir spor salonuna başlamak istiyorum, amacım atletik bir fiziğe sahip olmak ve onu korumak. Birincisi ara sokaklarda uygun fiyata spor salonları var ayrıca evime de yakın. 3 veya 6 aylık kayıt yaptırabiliyorum. Amaca hitap ediyor. Ama evime çok uzak (otobüsle en az 45 dakika) olan bir yer var MACFit diye, gidip gezmiştim çok güzeldi, tertemiz, modern ve insanlar da nezih. Açıkçası yaşım itibariyle biraz ortamımda olsun istiyorum, kızlı erkekli ve elit bir yer olmasında fayda var. Siz olsanız hangisine giderdiniz? Birisi çok uzak işten çıkıp çantamla otobüse binip gidip spor yapıp, duş alıp, tekrar eve dönmek için otobüse binmek ve eve gitmek mi? Yoksa işten çıkıp otobüse binip eve gitmek, hazırlanıp ara sokaktaki spor salonuna gitmek mi?

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

• dostum sakın spor salonu eve uzak olmasın onu baştan diyim yoksa 1 haft 2 hafta sonra üşenirsin gitmezsin evinle cok yakın olanı seç biraz pahalıda olsa

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• Yakın olanına git dostum,

zaten çalışan insanın kendine ayıracak vakiti az bide yollarda geçmesin değerli zamanın.

0|0
    0|0
  • Amaç bence spor olmalı.Eğer sosyallikte olsun diyorsa uzak yerdeki salonu tercih et

0|0
    0|0
Yükleniyor...