Annemle aramızda büyük sorunlar aşamayacağımız..

yapım gereği soğukkanlıyım ne biliyim yani konuskan değilim annem bu yüzden beni çok aşşağılıyor düşmanıymışım gibi görüyor beni ben düşmanlarımdan bile annemden işittiğim lafları duymadım bir insan evladına her dakika beddua edermi herkesin içinde kötülermi? aşşağılarmı? bana her seferinde soguk nevvale diyor ya öyle zoruma gidiyoki nefes almak istemiyorum bazen ALLAH'ıma tek söylediğim şey yasamam hayırlıysa yasıyım ölmem hayırlıysa ölüyüm ... ben böyleyim ne yapıyım ? elimden geleni yapmaya calıstıkca moralimi bozuyolar ... babama abime anneme karsı cok soguyum konusmuyorum aramızda diyalog yok o yüzden bu lafları yiyorum hep ... ya yardım edin bana ya:( nerde ne konusacağğımı bilmiyorum deli dolu birini görünce öyle özeniyorumki.. annem neşeli konuskan sıcak birini görünce hemen keske böyle bir kızım olsaydı diyor... yerime koyun kendinizi siz olsanız napardınız

0|0
23

En İyi Erkek Görüşü

• annenin bir psikologa gitmesi gerek.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Öncelikli olarak zor bir durum olduğunu söylemeliyim. Ancak Böyle dua edilmez, yani hangisi ölüm hayırlıysa ver demek günahkarlığa girer. önce bunu düşünelim.. herkes sıcak kanlı olacak değil ama eminim sen de kafana göre birilerini bulduğun zaman gayet sıcak kanlı birisi olabiliyorsundur.. Annenin üzerine gelmesine aldırış etmemekten başka çaren yok gizli, maalesef..

0|0
    0|0
    • arkadaş ortamında cok seviliyorum ne biliyim kendimi aşıyorum yani biildiğin cok seviyorum arkdaslarımı ama eve gelmek istemiyorum... nasıl aldırış etmiyim ya bende peygamber sabrı var... baska bir insan olsa depresyona girer intihar eder ya da evden kaçarr

• seviliyorum dedim .. arkadaşlarımı herseyden cok seviyorum belki 10 sene sonra yanımda olmucaklar ama eviyorum yinede

• ha tamam pardon sevilmiyorum diye okudum... inşallah böyle arkadaşlarının kadar seni seven birisi ile evlenir güzel çocuklara sahip olursun kaç yaşındasın sen?

• analar ne evlatlar doğuruyo sende iş yok diye kordum lafı

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• annenin dedikodusunu mu yapıyosun sen bakıyım

0|0
    0|0
  • benimde ayni sorunum var konuskan biri degilim uzak duruyom genellikle bnde cok laflar duydum en sonunda dayanamadim ben böyleyim diye bgirdim bazen ayni laflari duydugumda ölmkden baska bisey istemiyorm...

0|0
    0|0
    • ... bende bağırdım ben böyleyim diye defalarca hatta ama laftan anlayanmı var yaa her defasında ynı söz ler duyuyorum ölmek istiyorumm herseferinde..

• aileden birinin böyle konusmasi cok uzuyor insani her defasinda icime atmaktan yoruldum artik dayanamiyorum bagriyorum o yuzden... sabrediyorum heppp...

Yükleniyor...