İnsanları kendime aşık edip duygularını itiraf ettirmek çok hoşuma gidiyor. Tam hastayım ben ama ilacım yok

insanları kendime aşık edip duygularını itiraf ettirmek çok hoşuma gidiyor ya benim. mesela sınıftaki çocuk resmen aşık. bende bazen ışık yakıyorum bazen kaçıyorum, onun duygularıyla böyle oynuyorum. ruh halini filan düşündükçe deli gibi mutlu oluyorum. niye böyle sadist bir şey yapıyorum arkadaşlar ben? ya da hayatına şöyle bir ay giriyorum, her türlü mutlu ediyorum sonra gidiyorum diyorum çıkıyorum hayatından. aynı şeyi bir kaç kıza da yaptım hatta. yok mu başka aranızda böyle davranan, bir hasta ben miyim?

0|0
310

En İyi Erkek Görüşü

• Sağlam kayaya çarpmamışsın sen, anladığım kadarıyla seçiyorsun ve kurban ediyorsun, aslında alan memnun satan memnun, durumdan rahatsızlık duysan kendin için bişeyler yapmaya çalışırdın, mesela hastalık diyorsun ama doktora gitmekten hiç bahsetmiyorsun, çünkü sen bu kadarcıksın. Bir gün biri kafaya takarsa, canının tehlikeye girebileceğinin de farkında olduğunu düşünüyorum, bu işleri herkes aynı şekilde kaldıramayabilir, birinin kanına mal olmamanı diliyorum. Bu tür davranışta bulunanlar hayati tehlikeyi de göze almalılar, sen aldın mı?

1|0
    0|0
    • saat 17.16 biz bu konuyu kapattık

• Sana güle güle derken gerçekten güle güle demiştim, seninle işim olmaz.

• Sazan diilmissin en azndan :)) gule gule gidiyorum baaaayyy

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Yüzünde bir gün acı bir tokatın bıraktığı kızarıklık, gözlerinde yaş hissettiğin vakit geçmişte girip çıktığın ve zevk duyduğun o hayatları hatırlarsın emin ol.

0|0
    0|0
    • "Koymak" hoş bir kelime değil. Açıkçası senin bu tepkiyi vereceğini ön görmüştüm. Beklediğim gibi de oldu, şaka ve şu dipsiz düşünceleri bir kenara bırakırsak cidden psikolojik yardım almanı öneriyorum. Veya kendini frenlemeye çalışmanı.

• Senin ilacın sana kök söktürecek bir erkek, seninle karşılassaydım fena oynardım seninle. Sana bir tavsiye sakın aşık olma ya da hayatının erkeğini bulma işte o zaman yediğin bütün ahlar patlama yapar hayatına sonra görürsün duygularla oynayıp kaçmak neymiş.

0|0
    0|0
  • Bu kadar çekici yapan nedir seni?

Erkekleri oynatabilecek kadar etkili yapan birşeyklerin olmalı ama dikkat et bir gün saplantılı bir erkeğe rastlarsın yapışır sana ve hayatını kabusa çevirir.Her erkek oynatmaz kendiyle

0|0
    0|0
  • kötülükler kraliçesimisin sen ... sonunda bir de ahahahaaah diye kahkahada atıyomusun .. bence biz erkekler biraz zekaya önem versek sen naparsın o zaman bakim.:DD

0|0
    0|0
    • kahkaha atıyorum bol bol ama çok zeki olduğumu söylerler. bence bu yüzden insanları üzüyorum. onlarda aptal olmasın ben napiyim :)

• evde kaldım dio bir de ya :DDD hem oyun oynaerkeklerle hem dert yan :DD almıom nan

• bassit degilim canımm .

• vardı benim öyle bir manitam ama bana hiç koymadı çünkü benimde yedeğimde bir kaç tane olduğu için sikimsonik bir ilişki işte

0|0
    0|0
    • bak bu daa iyi

• her şey yalaaannn bunu yeni mi idrak etmeye başladın canım :)

• şimdi duruma göre değişir bak ben hiç bir zaman bu acıyı çekmedim büyük konuşmayım ama kendmi ezdirmem :)

• walla hastasınn..mutluluk anlayışın farklı sanırım..

not: keser döner sap döner, gun gelır hesap dönerr..

0|0
    0|0
  • Sınıftaki çocuğun yaşı kaç ?

0|0
    0|0
  • okadar başarılmımısın yanı

0|0
    0|0
    • özel bir çaba sarf etmiyorum olabildiğince cool takılıyorum

• zeki birisin ;)

• çok incesiniz

• güzelim! aşık olup aşk acısı çekmektense o* olup*acısı çekmek daha evladır der atalar.

0|0
    0|0
    • :) ilk defa duydum

• sıkıldım

• neden sıkıldın?

Kızlar Ne Diyor 3

• daha önce terkedildin mi o terkedilişten sonra mı böyle olmaya başladın?

Birde hiç aklına gelmiyor mu ya bu kişi doğru kişiyse diye aklını kurcalamıyor mu bırakırken ya da bıraktıktan sonra?

0|0
    0|0
    • hiç terk edilmedim ben kısa sürede kaçarım zaten, monotanlaşınca zevk alamam. doğru kişi filan yok bence

• peki ne yaşadın da bu kanıya vardın doğru kişi yok diye çevrendikilerin hepsi yanlış kişiyle mi ya da hepsinin mi aşk hayatı kötü?

• doğru kişi yoktur kişi vardır, çözersin kısa sürede zaten, sana uygundur özellikleri, devam edersin, değildir, bitirirsin ya da zorla devam edersin falan.. çok uzun hikaye

• gir bakalım sen bu kadar kul hakkına gir.. devran döner ama unutma

0|0
    0|0
  • Aynını size yapan biri çıkar acı çekersiniz...

0|0
    0|0
Yükleniyor...