YGS LYS den toplam 400 puan almam yetiyor nasıl yapabilirim bunu?

Açıkçası kendime güvenemiyorum. Bu kadar puan alacağıma yani. Eşit ağırlıkçıyım ama sözelden gireceğim LYS ye. Sözel bölüm istiyorum. Hiçbir dersi yapamıyorum tarih coğ türkçe mat geo. O kadarda malım yani :D Alandışı tercihlerde puan düşmüyor artık demi? Nasıl çalışmalıyım? Nasıl başarabilirim?

0|0
21

En İyi Kız Görüşü

• sen fizik kimya biyoloji mat geo cözmeden alamazsn o kdar puan. alırsn da bir işe yaramaz.

0|0
    0|0
    • Fizik kimya biyo çözmüycemki zaten. Ben eşit ağırlıkçıyım çözsem taş çatlasa 3 soru. Mat geo çözmeye çalışcamda bakıcaz artık.

• YGS nin zaten %40 ı alınıyor LYS daha önemli ve zor. YGS 2.planda bence.

• öyle olmuyo işte canım. bu sene girdim ben tercih yapmadm 385 aldm ama diyetisyen olmk istiyorm tekrar hzırlanıyorum. sayısalcıyım

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• çalışırsan yapabılırsın :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ben hazırlanmadım mesela. arkadaşım dersanelere etütlere kurslara gidiyordu. kafasını tessten kaldırmıyodu. bir soru sor şak diye cevap veriyodu ama barajı geçemedi. yani demek istiyorum kii kendinizi fazla kasmayın :D

0|0
    0|0
    • :D :D :D Çokta salmamak gerek. Bende çok umursamazdım da bu sene sıkcaz biraz. Hala çok çok gevşeğim. Şu an pc de olmamdan belli zatende :D Azar azar çalışıyorum.

• oooo daha 6 ay falan yok muu ya :D:D:D

Yükleniyor...