Kızlar bir kaç kere davetini işiniz olduğunu söyleyerek reddettiğiniz kişi sizi tekrar davet etmelimi?

Kızlar bir kaç kere davetini işiniz olduğunu söyleyerek reddettiğiniz kişi sizi tekrar davet etmeli mi?

Yoksa bir daha davet etmemesi dahamı uygun olur?

0|0
82

En İyi Kız Görüşü

• İkiden fazla ise uzatmaya gerek yok ya tuhaf bir tesadüftür bu ya da kişi istemiyordur ki istese o döner özür diler buluşalım der...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• humm olabilir. sevgilim defalarca buluşmak istedi hepsini reddetmiştim. 3 kere de sevgili ismi koymak için teklifte bulundu ama onları da reddetmiştim. sonucta 1 sene 2 bucuk aydır o benim sevgilim :) yani her red, seni istemiyorum değildir. bazen red cevapları sadece güvensizliktendir, güvenince onay cevabı gelir.

0|0
    0|0
  • Etmemeli.

Bir kere reddedersem anlarım da, iki-üç-d... olmuşken sürekli yenilemenin bi' anlamı yok. Istemiyorum ve gelmiyorum. Vaziyet bu. Üstelemek fazlasıyla yersiz.

0|0
    0|0
  • evet aynısını yaptım. 3 kere davet etti gitmedim.. Artık istemediğimi düşündü.. Ve beni sildi.:) Sorun şudur ki şuan deli gibi özlüyorum ve elimden hiçbir şey gelmiyor

0|0
    0|0
  • Karşı tarafın tutumuna bağlı gerçekten işi olabilir ama tekrardan bir teklifte bulunmamalı..normal konuşma arasında karşı taraf istiyorsa şu zaman müsaitim der sonuçta bir kaç kere teklifte bulunulmuş

0|0
    0|0
  • biraz zaman geçince tekrar etmeli belki gerçekten işi vardır

0|0
    0|0
  • davet etmemeli

0|0
    0|0
  • etse iyidir bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• soru çok devrik hocam

0|0
    0|0
  • Bir kere davet ederim, gelmezse o beni davet edene kadar bu konuyu açmam.

1 kere sorarım, kendisi bilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...