Acaba etkilenmiş midir? Sohbeti ilerletsem mi?

Yakışıklı olduğumu söylerler arkadaşların yanına oturdum 2 kız vardı önce oturdum 1 dk falan hiç konuşmadım ben daha sonra konuşmaya başlayınca 3 erkek arasında sadece benimle konuşuyormuş gibi bana göz teması kurarak konuştu yani ne alaka diceksiniz 3 kişi varken ben konuya sonradan dahil olmuşum ve konu benle alakalı değil ve baktım kız ne bileyim konu açıyor bnle önceden tanışmış gibi konusuyor ve yanındakileri unuttu sadece bnle konusmaya basladi acikcasi fizigi ve yuzu guzeldi etkilendim oda ayni şekilde etkilenmişmidir sohbeti biraz ilerletsem aramizda biseler olur mu sizce

0|0
32

En İyi Kız Görüşü

• bi kızla tanıştım bir kakar mısınz ne ya kıymetini bil bu soru başlığına rağmen cevaplıyorum gizlicim denemeden bilemezsin :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Sohbeti biraz ilerletirsen olur derim. Sonuçta anlattığına göre yanınızdaki o iki erkekten farklı davranmış;)

0|0
    0|0
  • olabilir bir dene denemkten zarar gelmez :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Böyle soruları buralarda soruyorsunuz ya. Yahu arkadaş dalgamı geçiyorsunuz yoksa sizin kendi iradeniz mantığınız yokmu. Şu hayatta hiçmi geliştiremediniz kendinizi. Size bir dost tavsiyese arkadaşlar. Bu konuların cevaplarını kendi kandinize veremediğiniz sürece kendinizi geliştirmediğiniz sürece herşey boş. Bir bayanda yakışıklılık sadece ilk intiba içindir. yakışıklılık ta fiziken değildir erkekte. kültürdür. iradedir duruştur tavırdır bakıştır. Bilmem anlatabiliyormuyum. Yoksa fiziğin güzel olsa ne olmasa ne Kız hevesini alır bune böyle der basar tekmeyi sende dövünürsün erkektim kızdan tekme yedim diye. Kabahati de hiç kendinde aramazsın zannedersin ki gittiğin her yerde kapılar sana açılacak.

0|0
    0|0
  • sen kaç yaşındasın yaa?

0|0
    0|0
Yükleniyor...