Olgun erkeklerden hoşlanıyor olmam sizce bir sorun mu ?

Başlık

Soru

Arkadaşlar 23 yaşındayım . Hiçbir zaman yaşıtlarımdan hoşlanamadım , yaşıtlarım bana her zaman çocuk gibi gelmişlerdir . Dikkatimi hep olgunlar çekiyor . 30un altında ki erkeklerden jiç hoşlanamıyorum ben . Bunun birçok sebebi var aslında ; olgun erkekler daha karizma geliyor bana . Ve daha güçlü geliyor . Yani güç derken paracı maddiyatcı biri olarak algılansın istemiyorum , paraya önem vermem ama güce önem veriyorum . Yani bence bir erkeğe güç çok yakışıyor , ekonomık ve kariyer bakımından güçlü erkeklerden bahsediyorum . Dediğim gibi paracı olarak algılanmasın misal ; 25-26 yaşında ki bir çocuk dünyanın en zengin erkegi de olsa asla ilgimi çekmez - yani bahsettiğim zenginlik değil bunu anlatabildim umarım. yaşıtlarımdan hoşlanmıyorum , yani 20li yaş grubu hiç dıkkatimi çekmiyor sebeplerim de şunlar ; ne oturması kalkmasını biliyorlar , ne de görgüden bir haberler . şaklaban oluyorlar genelde . varsa yoksa geyik hahahihihhohoh muıhabbetleri . Bana da bu geyikciler hep çocukmuş gibi geliyor , erkek gibi göremiyorum :( haa şu da var ; toplum içinde bu 20li erkekler hareketlerini kontrol edemiyorlar , atıyorum bir şeye sinirlensinler orada ana avrat sövebilecek kapasitede oluyorlar , toplumu bile önemsemiyorlar , yaş itibariyle fevri ve kanları deli akıyor :) Ama olgun erkekler öyle değil ; oturması kalkmasını biliyorlar , toplumda nasıl konuşması gerektiğini biliyorlar , geyik yapmıyorlar , şaklabanlık hiç yapmıyorlar , ağır başlı efendi ve saygı duyulan tipler oluyorlar . girdikleri ortamda bile saygı duyuluyor , kariyer ve kültür bakımından da güçlü oluyorlar . Güçlü olgun erkeklerden hoşlanıyorum , Güç demişken tekrar altını çiziyorum; anlattığım zenginlik değil . Kariyeri ve kültürü iyi olan olgun erkekler çok dikkatimi çekiyor . Benim gibi düşünen kızlar var mı ?

16
2
Görüşünü yaz