Olgun erkeklerden hoşlanıyor olmam sizce bir sorun mu ?

Başlık

Olgun erkeklerden hoşlanıyor olmam sizce bir sorun mu ?

Soru

Arkadaşlar 23 yaşındayım . Hiçbir zaman yaşıtlarımdan hoşlanamadım , yaşıtlarım bana her zaman çocuk gibi gelmişlerdir . Dikkatimi hep olgunlar çekiyor . 30un altında ki erkeklerden jiç hoşlanamıyorum ben . Bunun birçok sebebi var aslında ; olgun erkekler daha karizma geliyor bana . Ve daha güçlü geliyor . Yani güç derken paracı maddiyatcı biri olarak algılansın istemiyorum , paraya önem vermem ama güce önem veriyorum . Yani bence bir erkeğe güç çok yakışıyor , ekonomık ve kariyer bakımından güçlü erkeklerden bahsediyorum . Dediğim gibi paracı olarak algılanmasın misal ; 25-26 yaşında ki bir çocuk dünyanın en zengin erkegi de olsa asla ilgimi çekmez - yani bahsettiğim zenginlik değil bunu anlatabildim umarım. yaşıtlarımdan hoşlanmıyorum , yani 20li yaş grubu hiç dıkkatimi çekmiyor sebeplerim de şunlar ; ne oturması kalkmasını biliyorlar , ne de görgüden bir haberler . şaklaban oluyorlar genelde . varsa yoksa geyik hahahihihhohoh muıhabbetleri . Bana da bu geyikciler hep çocukmuş gibi geliyor , erkek gibi göremiyorum :( haa şu da var ; toplum içinde bu 20li erkekler hareketlerini kontrol edemiyorlar , atıyorum bir şeye sinirlensinler orada ana avrat sövebilecek kapasitede oluyorlar , toplumu bile önemsemiyorlar , yaş itibariyle fevri ve kanları deli akıyor :) Ama olgun erkekler öyle değil ; oturması kalkmasını biliyorlar , toplumda nasıl konuşması gerektiğini biliyorlar , geyik yapmıyorlar , şaklabanlık hiç yapmıyorlar , ağır başlı efendi ve saygı duyulan tipler oluyorlar . girdikleri ortamda bile saygı duyuluyor , kariyer ve kültür bakımından da güçlü oluyorlar . Güçlü olgun erkeklerden hoşlanıyorum , Güç demişken tekrar altını çiziyorum; anlattığım zenginlik değil . Kariyeri ve kültürü iyi olan olgun erkekler çok dikkatimi çekiyor . Benim gibi düşünen kızlar var mı ?

0|0
216

En İyi Erkek Görüşü

• senin gibi düşünen çok kız arkadaşım oldu oldu ben 30 yaşıdan saçlarını 3 numara yapan bilgisayar mühendisi birisiyim kariyerinde emin adımlarla ilerleyen özel bir şirkette yöneticilik yolunda ilerlemeye çalışan senin dediğin anlamda güçlü biriyim.yanlış anlama ukala birisi değilim senin gibi düşünen çok kız arkadaşım oldu neden ben dediklerimde yukarda yazmış olduğum cevapları veya benzerlerini aldım böyle düşünmen benim açımdan çok güzel böyle düşünenlerin olması çok hoşuma gidiyor yalnız değilsin yani :)

1|1
    0|0
    • evet yalnız olmadığımı biliyorum zaten . bütün aklı başında kızların hoşlandığı kişiler kesinlikle ağır başlı ve güçlü olgun erkekler oluyorlar . Kim ne yapsın yerli yersiz geyik yapan boş gezenin boş kalfası çocugu yaa , haksız mıyım ama :/

• Söylediğiniz Nedenlerden dolayı çoğu 18-19 yaşındaki kızlar da böyle düşünüyor. Kendilerini güvende hissedip onlardan bilgi sahibi olmak istediklerini anlatıyorlar.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• Tam bana gün doğdu diyordum ama devamını okuyunca vık olmazmışş...

Yaşı tutturdum ama benim hala içimdeki çocuk ben burdayım diyor.

Ağır ağır şekilli takılmak heç bana göre değil.

Ortamına göre hareket ederiz ama yeri geldimi ağır, yeri geldimi çocukta oluruz.

Monşer tarzı hiç tarzım değil. Len bunlar sevişirken bile takım elbiseyle sevişir :D :D

ağır ağır sevişir...

1|0
    0|0
    • bak bu komikti işte :) geyik yapacaksanız da şöyle güldürücü türden olsun :)

• kesinlikle işte bu , +++++++++1

• Puan ya da artı lar onemli değil önemli olan paylaşımı beğenmendi.

Seni mutlu edebildiysem ne mutlu bana. Eeee peki şimdi hiç şansım yokmu?

Zengin değilim, çok ağır boydan, ağır soydan da takılmam ama talibin olabilirim.

GEnçlik aşısı iyi gelebilir banada

• aynen devam taviz verme ve o kişilikteki bri ile evlen kim ne derse desin en önce senin mutluluğun

1|0
    0|0
    • heralde yanş tavşz verir miyim , ne işim olur bebelerle :D

• insanlar çeşit çeşit

kimi kızlar zengin erkeklere gönlünü kaptırır

kimi uzun boya takılır kimi yakışıklılığa

kimi oturuş kalkış kimi gözden etkilenir kimi zekadan

kızlar güçlü gördüğüne ki güç göreceli bir kavram

kimi bunu para olarak algılar kimide karizma şöhret vs

enderde olsa bazı kızlar yaşça çok büyük birini sevmeside doğal

veya yaşı büyük bir bayanın yaşça küçük bir çocuktanda etkilenmesi normaldir

0|0
    0|0
  • 23 yaşında olup 25 29 yaş aralığını seçmiş olman aslında seni anlatmaya yetiyodu bu soruyu sormana bile gerek yoktu ben zaten anlamıştım olgun sevdiğini :)

0|0
    0|0
  • Senin olgun gordugun de baskalari icin olgun degildir

Anlattigin kistaslara gore degerlendirmen sefkat arzunun tembelligindendir

Kaldiki bizim icin ne sorun olabilirki?

:)

0|0
    0|0
  • Sorun değil... sizin gibi düşünen kızlar vardır tabi ki...

0|0
    0|0
  • çok uzun yazmışsın tamamını okumadım ama bencede doğal,bende olgun kadınları seviyorum

0|1
    0|0
  • erkekler 45 ine kadar çocuktur. araştırmalar onu gösteriyor

0|0
    0|0
  • 27 yasinda bir cocugum abla Allahtan kapsama alaninin disindayim

0|0
    0|0
  • anladık mk guc derken anlattıgın zengınlık degıl 74574854 defa soyledı:D

0|0
    0|0
    • 20 li erkekler için bahsettiğim özelliklere cuk oturuyorsun , demek ki haksız değilim di mi . Bak şu yorumda bile şaklabanlık akıyor ıyyyyyy iğrenç :/

• konumda 20lik grup olarak başrolde bulunuyorsun , tesadüfün bu kadarı yaa :D analizlerim kesinlikle doğru bunu bir kez daha görmüş oldum , bu zoruna gitmesin ergen arkadaşım , biz kadınlar hoşanmıyoruz çocuklardan . ne yapalım biz çocukları beğenmiyoruz .

• sız kadınlar he:) peki ablacıgım

• Hayır çok mantıklı😎

0|0
    0|0
  • Kadının dolgunu, erkeğin olgunu makbuldür

0|0
    0|0
  • sen şakamı yapıyorsun
    istanbuldamısın

0|0
    0|0
  • aynen

0|0
    0|0
  • "Yani güç derken paracı maddiyatcı biri olarak algılansın istemiyorum"

"bence bir erkeğe güç çok yakışıyor , ekonomık ve kariyer bakımından güçlü erkeklerden bahsediyorum"

Ardisik iki cumle icinde ancak bu kadar celisebilirdin. Devamini okumadim bile ama su yazinda da gordugumuz uzere, yasitlarim bana da coluk cocuk gibi geliyor. Ozellikle maddiyati sevmeyip, ekonomik ve kariyer sahibi erkeklerden hoslanan tipler.

0|0
    1|0
    • ama senin nasıl anladığın benim sorunum değil ki , üstelik üstüne bastıra bastıra aynı cümleyi birkac kere tekrarlamama rağmen hala bu şekilde anlıyorsan bu senin algısal sorunundur kusura bakma . çünkü kaçırdığın bir cümle var diyorum ki ; 25-26 yaşında ki bir çocuk dünyanın en zengini de olsa asla ilgimi çekmez . sebebini de açıklamışım , bahsettiğim güç para değildi çünkü .

• onu öyle algılayan bir sensin ama farkında mısın ? herkes dediğimi anlamış bir sen anlamamışsın , o zaman bu ne anlama geliyor ; okuduğumuzu anlamadan , tüm metni okumadan fikir beyan etmeyelım anlamına geliyor değil mi güzel arkadaşım ? haa ben okumam yorulurum diyorsan da o zaman anlamadığın konu üzerine fikrinde olmamalı . bence doğrusu budur . hatta bence değil doğru olan budur

• Yav satirlarca yazma dedikce yardiriyorsun. Simdi "Okumuyorum diyor ama adim gibi biliyorum hepsini okuyor" falan diye mi dusunuyorsun anlamadim.

Anladigim tek sey; paraci birisi degilsin ama ekonomik ve kariyerli erkekler hosuna gidiyor.

Tamam sorun yok.

Kızlar Ne Diyor 2

• Katılıyorum. Erkek dediğin ciddi, yerinde gülebilen, ne konuşması gerektiğini bilebilen ve kariyer olarakta güçlü olmalı..

1|1
    0|0
    • Aynen çok iyi anlamışsın beni . 20 li erkeklerde bu yok farkında mısın ? yukarıda ki 20 liklerin yaptığı yorumları gördün mü :) Yaptıkları yorumlardan bile şaklabanlık , geyiklik akıyor , çocukca buluyorum böyle hareketleri . Erkek dediğin kesinlikle ağır başlı olmalı ki saygı duyulası biri olsun ;)

• Yaşı büyüklere de amca senin ne işin var burada diyorlar.

• olgun erkek diyen kadın candır

• ya arkadaşlar şu soruları biraz kısa tutalım.Bence tabiki de sorun seninde olgun bir bayan olduğunu gösterir bu gayette güzel bir şey.Bende olgun erkeklerden hoşlanıyorum ama karşıma hep 25 yaşına gelmiş ama ergenlikten sıyrılamamış beyler çıkıyor.

0|1
    0|0
    • yaa bu stede çok değişik üyeler var arkadaşım , özellikle bastıra bastıra aynı cümleyi iki üç kez tekrarlıyorum ki yanlış anlaşılmalara sebep olmasın doğru yorumlar gelsin diye , ama bu kadar tekrarlamama rağmen hala soruyu yanlış algılayanlar var :( bir de soruyu kısa tutsam nasıl anlaşılır düşünmek bile istemiyorum :) Senin durumunda zormuş yaa :( ben de hiç hoşlanamıyorum o ergenlerden :( Allah gönlümüze görsün versin diyelim o zaman :)

• doğru diyorsun aslında zaten o üyelerin verdiği cevaplarda anlayışları gibi eksik olur gerek yok yani aslında laf anlatmaya. Aminnnn inşallah Allah gönlümüze göre verir canım =) Gönlünden geçen ne ise ve gerçekten saf ve temiz bir kalple bunu istiyorsan bu isteğin Allah katında cevapsız kalmaz bundan emin ol önemli olan çıkan fırsatları iyi değerlendirmen.

Yükleniyor...