Metroda bile rahat yok sabah sabah

geçen gün metroyla işe gidiyordum sabahın 7,30 u daha karsımda geçten bir çocuk vardı kulaklukla müzik dinliyordum dalmısım karsımdaki çocuk kıpırdayınca dikkatim dağıldı bir baktım teline numarasına yazmış bana doğru gösteriyor çok şaşırdım ne yapacağımı bilemedim başına böle bişi gelen var mı bu çocuk ne sanıyor arıcamı falan mı

0|0
614

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• o iletisim için kendince bir yol bulmuş. sende beğenmemişsin karşılık vermemişsin konu kapanmış. Adam gayri ahlaki bir durumda bulunmamış. Nevar bunda. Ne yani selam verip konuşsaydı sapık var diye figan mı edecektin. Hoşuna gitmiş beğenmiş denemiş kendince. Haa ben olsan direk konuşurdu o ayrı bir konu. Metrodasın daha önce tanımıyorsun diye teklif edemezsin deneyemezsin konuşamazsın diye bişeymi var. O zaman burada neden bilmediğin tanımadığın insanlarla konuşuyorsun ki. Gayri ahlaki bir durum olmadıkca bu durumlara hoşgörü ve nezaketle karşılık vermeniz gerekir. Bana göre şuan burada tipik bir kadın egosu ve beğenilme isteği ile red etme erişilemeyen olma piskolojisinin çatışması mevcut.

0|0
    0|1
    • ooo bu kadar yazmışsın sağol ama zaten tepki vermedim ve sessiz kaldım sebebi ters bir hareket ve davranışını görmediğim iin ama ilginç aslında çocuk hoştu yani beğenilmeyecek gibi değil di ama yinede tercihim sessiz kalmaktan yana kullandım zaten begenilen bir insanım onun beni begenip begenmemesi bir artı veya eksi getirmez bana

• Bazen bayanlar bu durumda karşılık verirlerse basit kadın durumuna düşeceklerini zannederler. Tabi ihtimal dahilindedir bu. ama herşeyin bin yolu bir usulü vardır. Karşıdaki insanın kişiligide önemlidir. Ama çoçuğu ben yadırgamıyorum. Bu olaylar böyle başlar. Yolda otobüste görürsün barda düğünde bir yerde karşılasırsın tanımıyorsun. ne yapacaksın tanımıyorum olmaz diyip vazmı gececeksin. Yapılacak çok şey var tabiki ama hepsi bir bahane ile tanışma amacı taşır. İlişki böyle başlar.

• hani ona baktıysan filan belki ondan cesaret alıp böyle birşey yapmış olabilir. durduk yere böyle birşey yapmaz herhalde

0|0
    1|0
  • Sonra da "erkekler neden bizden bu kadar korkuyorlar" diye soran kızlar çıkıyor. :D Medeni cesaret bizim ülkede çok farklı yorumlanıyor galiba. :) Senin açından tatsız bir olay olmuş; adına üzüldüm.

0|0
    0|0
  • cesaret edip yazmış ararsan ararsın aramazsan aramazsın olay bu kadar basit buraya gelip bunu sormana ne gerek var yani şimdi

2|2
    0|0
  • :)) teline mi yazmış? e ordan ezberleyeceğini mi sandı acep?

sen ne yaptın peki? çok komik ya :)

0|0
    0|0
    • olabilir aslında aklımda kaldı biraz zeki oldugum için ama ne yapcam keske sesli okusaydım metrooya

• fazla zeki olunca da böyle oluyor işte, yazık ya. geçmiş olsun ne diyim

• gençlerin cesaretlerine hayran kaldıgım durumlardan bı tanesı daha...

1|0
    0|0
  • yavşa***k herif

arama sakın hatta o numarayı polise ver sapık bu diye

0|0
    0|0
  • ona baktığını zanetmiştir sen dalınca o da bakışalrını karşılıksız bırakmamış vakit nakitir :)

0|0
    0|0
  • Sizden elektik almış:)

0|0
    0|0
  • Al numarayi yirt at sonra

0|0
    0|0
  • numarayı kaydedip gay partner arıyorum diye bir ilan verseydin keşke :)

0|0
    0|0
  • yazık dünyada bir erkeğin yaşayabileceği en kötü ülkede yaşıyorlar sonuçları da bunlar işte. birisi sevabına ukrayna ya, rusya ya falan gönderse süper olacak ama.

0|0
    0|0
  • bi ara trende bunu bende yaptım ama kadın iş atmıştı:) tutturdum. bir hafta sonu güzel saatler geçirdik:)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ne kadar onemsemissin bu olayi gerçekten seni de etkilemiş belli.

1|1
    0|0
  • Bakıyorsun sanmıştır.

0|0
    0|0
  • $ansini demis gariban

0|0
    0|0
  • sapık işte sen çantanı kafasına geçireydin yaa

0|0
    0|0
  • gebersin köpeklerrr