Aşık olmaktan sıkılmadınız mı

bakıyorum herkes bir acı çekiyor çoğunun nedeni aşıkmış plotonik seviyormuş şu bu cidden neden artık hayatın bundan ibaret olmadığını anlamıyorsunuz aşkın saçmalık olduğunu ?

0|0
314

En İyi Kız Görüşü

• süper bir konuya değindin. Aşk saçmalık gerçekten, cılkı çıkartıldı, hayatın her yerine sokuşturuldu.

1|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• gerçek aşk beşeriyette yoktu zaten biz insanlar onun da doğasını bozduk

1|0
    0|0
  • Bana göre böyle konuşan biri aşkı tatmamış demektir..

1|0
    0|0
    • aşkı tadmıs ve saçma olduğunu anlamıs biri diyelim

• Aynen nedr arkadaş günde binlerce kişi hocama bakkala manava ona buna aşık oldum inşaatçıya aşık oldum yok bilmemne oldum nedir bu ergenlik sancılarını veya ergen kalmış kişilerin sancılarını biz çekiyoruz :D

0|0
    0|0
  • yavrucum sığırına denk gelmişsin sen hep yorma bu yaşta kendini bu kadar,millete sallıyorsunda bu yazının altında senin çemkirmen yatıyo aslında sanırım :D anlatım bozukluğu yaptım cümle sonunda ama daha düzgün bişe bulamadım

0|0
    0|0
    • çemkiriyorum ben aşık olmayın hayatı yasayın :D

• aşık değilim tavsiye ettiğin kafada yaşamaktayım zaten,yorumuna cevap verdim sadece :D

• sağol en iyisini yapıyorsun :D

• sende neden aşksız hayatın tuzsuz yemek olduğunu anlamıyosun sen doğru düzgün aşk yaşamadın diye tümden hepimize sardın :))

0|0
    0|0
    • yazanlara bakıyorum adam gibi yasayan yok ki hep bir sorun

• yooo ben adam gibi aşkımı yaşıyorum sorunsuz zaten aşk yok zaten sorunlu daha gzl hep yeni bir heycan teli neden geç açtın nie mesajıma hemen cevap vermedin ooo ful heycan bizimkisi darısı sana arkadaş

• ahada en iyi cevap seçilmiş dur bir takla atayım :)) saol arkadas

• Sorun askta degil...her iliskiyi ask sanmakta...ask bir kere yasanir ve biter bence...

0|0
    0|0
  • sizin yüzünzden aşktan da soğudu erkekler hep sizin yüzünüzden gerizekali varlıklar sizi :D

0|0
    0|0
  • Ne de güzel söyledin öyle yaaa helal olsun :)

1|0
    0|0
  • Daha değil :)

0|0
    0|0
  • Dur daha aşık olmadık ne sıkılması?

0|0
    0|0
  • sıkıldık bebem ya :D

0|0
    0|0
  • neden saçmalık olduğunu düşünüyosun

0|0
    0|0
  • yoooooooooooooo, hormonların savaşı

0|0
    0|0
  • önemli olan saçmayken sevebilmek aşk budur ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• süper bı soru :)

0|0
    0|0
  • kizzzz görende 70 yasindasin sanar o ne herseyden bezmis gibi :) neden sacmalik olsun ask ne güzel ruh esini bulabilmek.. evllenmek onunla evlilik asktir ask sevgidir

0|1
    0|0
    • aynı sekilde bağlılık buda kısıtlayan nokta değseler amenna

• demekki o degilmis hemen böyle düsünürsen oo cok karamsarsin zamana birak bir bakmissin senden mutlusu yok buna inan

• benşu an daha mutluyum tesekkürler :)

Yükleniyor...