Kız arkadaşımın favorilerini nasıl uyarayım

Böyle şeylere çok takan birisiyim. Geçen de farkettim topladığında favorileri kulağının bitimine kadar iniyor, yani estetik durmuyor benim açımdan. Geçen lafını açtım öylesine acaba almak mı lazım vs. diye. Çok oralı olmadı, normal bana göre dedi..

Bugün yine toplamıştı yine dikkatimi çekti.. Nasıl söyleyim onun biraz halledilmesi gerektiğini onu kırmadan ? Söylemem kesin lazım hiç hoşuma gitmiyor :S
Güncellemeler:
link

böyle durum.. abartıyor muyum bir söyleyin lütfen :S

0|0
42

En İyi Kız Görüşü

• Kız dediğin pc oynasın maç izlesin diye diye sakalda bırakırlar favoride işte böyle :)) ah be canım sen ecelinemi susadın hiç kadına böyle bişey söylenebilirmi :))) Berberinin kartını koy çantasına :) ha göze alabilirim diyorsan bir iki defa daha laf arasında söyle sonra söyletmez zaten ;)

5|0
    0|0
    • Normali bu değilde anormalde de değil deme bişey boşver kız cam açtırmış resim çekmiş bide :)))

• normal değilse söylerim o zmn..böyle köylü kızı tipi gibi geliyor gözüme.. bir kere daha nazikçe uyarırım

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• bence favorilerini cümleye katıp çirkinleşmek yerine,"saçlarını toplama sana yakıştığını düşünmüyorum" ya da "açık saç seni daha güzel gösteriyor bayılıyorum" diyebilirsin. o bunu hiç unutmaz ve saçlarını toplayıp göz zevkini de bozmaz:) yine de bir kızın böyle şeyleri herhangi bir erkekten duyması çok itici. kol kılı favori bıyık vs. her şeyden önce insanı küçük duruma düşürür utandırır. aklında bulunsun.

1|0
    1|0
    • Valla öyle bir kız ki kaç kere kaşlarının fazlalık kısımlarını aldır dedim dedim kaşlarım zaten yeterince yok, form alması lazım onun içinde makeup yaptırmam lazım pahalı dedi. Çok sonra gidip yaptı, 3 yıl felan öyle kaşlarının üst taraflarındaki fazlalık kısımla dolaştı.. Hiç de yadırgamadı bunu.. Hatta bir kere ben dellendim de cımbızla üstlerinden almıştım..

Favori için de abartılacak bir şey yok öyle normal demişti geçen. Ama çoğu kıza bakıyorum öyle kulağının sonuna kadar inmiyor..

• işi bayağı laçkalaştırmışsınız yalnız. ben olsam sinirlenirdim yani:)

• kaç yıllık ilişki.. başka kıza söylesem ona söylediklerimi 1000 kere ayrılmıştı.. ama o da deli ediyor bazen.. geçen kilo versin diye daha da basenlerinin genişlediğini daha da ufaltması gerektiğini söyledim :D gülüştük vs.. şöyle 2 kilo felan fazlası var..

• cevabını vermiş sen daha neyin peşindesin

0|0
    0|0
    • Ama normal değil ve bundan hoşlanmıyorum.. Takılmayacak bir şeye mi takıyorum ki ben bir şeyin peşinde olayım.. Zaten ufak bir kısım var.. Epilasyona gidiyor zaten, 1-2 seanda o ufacık yeri alabilir..

• ya arkadaşım sizin kolunuz bacağınız her yerinizde kıl var biz karışıyor muyuz. ormantik maymunlar gibi gezerken size bir şey demiyoruz ama biz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kesin alınacaktır kız milleti söylerken seni seviyorum gibi iltitafları söylemeyi unutma. yoksa hapı yersin

0|0
    1|0
  • Benim favorilerim seninkilerden daha uzun de.

0|0
    1|0
Yükleniyor...