Fikrinize ihtiyacım var...

Biriyle internetten arkadaş düzeyinde konuşuyoruz. Çocuğu tanıyorum ama hayatımda bir kez karşılaşmıştım. Sorsam hatırlamaz. Daha hiç bir şey yokken konuşma başlattı ve alttan ala ala konuşuyorum (ağırdan satmak gibi) bana ilgili gibi duruyor.. Korur gibi.. Ne yapacağımı bilemiyorum. Sizce böyle bir şey mümkün olabilir mi.. Yani ciddi görüyor mu beni yoksa yedekte tutmak elde etmek mi amacı..açıkçası internetten pek inanmıyorum.. Yoksa kız arkadaşı falan vardıda ondanmı ayrıldı? Ne yapayım ben? Bir fikir lütfennn...

0|0
18

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Biz ne dersek diyelim sen boşver :) içinden ne geliyorsa öyle yap. Bu hayat bazı şeyleri ertelemek için çok kısa. Seviyorsan ondan bekleme sen konuş olabildiğince mutlu ol.

0|1
    0|0
  • top oynarken yakışıklı erkekler falan var nasıl ilgisini çekerim, netten biriyle tanıştım cidden seviyo mu? derken sen bayağı bayağı sevgili yapacan hadi bakalım hayırlısı :)

0|0
    0|0
  • çıkmadan bilemessin ki yedekmisin gercektenmi istiyo bir deneme sürümü yükle bir bak düzgün çalışıyosa al olmazssa bir format atarsın olur biter bak bugun bana kız nası formatı attı :))

0|0
    0|0
    • Yok benim daha ilkim olacak bu yüzden çıktığım kişiye değmeli ayrıca daha çıkmayı düşünmüyorum:)

• yaşın kaç 11 falanmı daha erken bekle 55 60 gelince çıkarsın :))

• Bunun yaşla alakası yok beyinle , kalple var kusura bakma ben önüme gelenle çıkmam ve aşkı hafife almam

• Anladığım kadarıyla bir sevgilin yok.

Sürdürdüğüne göre fena biri de değil.

Bence biraz daha devam et bakalım zaman ne gösterecek.

0|0
    0|0
  • interneten hyr gelmez :)

0|0
    0|0
  • Takıl gitsin :D

0|0
    0|0
  • net den konuşup evlenenler var cekınme bır fırsat ver baktın olmadı bırakırsın bu kadar basit

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...