Hiçbi kız beni beğenmiyor, flört edemiyorum..

hiçbi kız beni beğenmiyor, flört edemiyorum.. sizce çok mu tipsizim? bu yüzden mi beğenilmiyorum? fotom profilimde mevcut..

0|0
78

En İyi Erkek Görüşü

• tipsiz değilsin ortak bence davranısların kızların arkdasları olarak gorduklerı turden,evlenılcek adam modelısın bence .

Birisi 25 30 yasından sonra kadınlar efendi seçer tazrında yazmıs , kadınların birileriyle düşüp kalkıp aklının başına gelmesini beklersen , yazık derim sana

napıcam dersen 2 seçeneğin var bence; ya kızların aklının basına gelmesini beklicen, yok ben bekliyemem dersende biraz değitsircen kendini burda kzların dediği seylerın tersini yapıcan ,kötü adamı oynıcan azcık ,bunlara aşık oluyolar .

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• yo bence tipsiz değilsin beyefendi bir duruşun var günmzdki kızlar serseri erkek seviyor kıymetn ileride nalşaşılr dert etme ciddiym

0|0
    0|0
  • böyle düşünme gayet sevimlisin bence

elbet seni de beğenen seven birisi olacak

kızlar karakteri sever ya da bazı kızlar diyelim

0|0
    0|0
  • saç şeklini değiştir yani kısalt birazcık onun dışında bir sıkıntı yok bence gayet iyisin

0|0
    0|0
  • Gittim, aylarca girmedim siteye tekrar geldim hala aynı muhabbet. Azalacagına daha da artmıs ayy.

1|0
    0|0
  • yoo fena değilsin demişsin ya flört etmenin yollunu bulamıyosun heralde :) sorun begenilmemek degildir bence

0|0
    0|0
  • şeytan tüylüymüşsün ya kullan onu brazcık :D

0|0
    0|0
  • ne desem bilemedim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• flört etmenin tiple alakası yoktur özgüvensizlik sorunudur..kızlardan korkarsan ,çekinirsen onlar da seni ezik beller..olay bu..saldır aslan hayır cevabı almaktan korkma elbet biri kabul eder

0|0
    0|0
  • Kanka bence iyisin :D ama sen şunu beceremiyo olabilirsin kızlar sahte prensescilik ayaklarını çok sever sende o kızı prenses gibi hissetriceksin olay bu :)

0|0
    0|0
  • mesleğini eline aldın mı iş çözülür kardeşim,bakmıyorlar değilde tercih etmiyorlardır,byüyünce geçer bozma moral :)

0|0
    0|0
  • hoş geldin gel bana gel gelirken 4 bira al Bomonti olsun ya da bulabilirsen...Neyse o zor

0|0
    0|0
  • kanka mustafa ceceliye benziyon ha

0|0
    0|0
  • ben kız olsam bakardım sana

0|0
    0|0
  • tuzak bir soru galiba...

0|0
    0|0
Yükleniyor...