Sizce bu yaptığı doğru mu?

Ben 4 sene biriyle çıktım ondan sonra bir sene yalnız kaldım çıkmadım kimseyle ciddi bir ilişkiye hazır değildim ama arkadaşlarım oldu bu süreçte, eximden ayrılmadan önce biriyle tanışmıştım bana bir sene boyunca yalvardı benim geçmişimi eximle yaptığım en büyük hatayı biliyordu buna rağmen bir sene boyunca benimle çıkmak istediğini beni sevdiğini söyledi bende sonunda kabul ettim benim ozaman psikolojim iyi değildi zor günler geçirdim o benim elimden tuttu kaldırdı iyileştircem geçicek dedi gerçek aşkımı buldum dedim çünkü bende onu seviyordum tek korktum vardı oda birgün benim geçmişimi yüzüme vurmasıydı ve haklıydım çünkü ilk başta çok iyidi ve sonra onlada cinsel ilişkiye girdim ama bir süre sonra benle kötü olmaya başladı küfürler el kaldırmalar hepsini affediyodum çünkü aşkı beni kör etmişti kendimi suçlu hissediyordum ona karşı geçmişim yüzünden sürekli yüzüme vurdu başıma kalktı hep sorular sordu bana detaylar hem eximle ilgili hemde sonradan o bir senede tanıştıklarımla ilgili beni hep sorguladı cevap vermeme rağmen benden yeminler istedi bana inanmıyordu yemin etmeme rağmen tekrar tekrar sordu bende bıktım böyle yapması beni çok üzdü hep ağladım bana vurdu defalarca çok büyük ağza alınmıcak küfürler hakaretler etti yerin dibine soktu beni o bambaşka biri olmuştu korkmaya başladım çünkü ondan önce o bir senede başka bir erkekle yakınlaşmam oldu ve bunu ona söyleyemiyordum çünkü çok seviyordum halada seviyorum çok aşığım beni terketmesinden korkuyodum ayrılmak istemedim ona exim dahil hiç kimseye vermediğim değeri verdim ben hiçbirini haketmedi karı koca gibi olmuştuk ben ona kendimden daha iyi baktım ona çok değer verdim herşeyi kabul ettim istediği herşeyi yaptım kölesi oldum aileme bile tanıştırdım onun için canımı bile verirdim ben :'( ama vicdanım rahat etmedi soruları bitmiyodu herşeyi bilmek istiyodu dayanamadım söyledim gerçeyi o bir senede biriyle yakınlaştığımı ama cinsel yaşamadım o kişiyle bunu anlattıktan sonra beni terketti çok acı çekiyorum Şu an çünkü bu bahaneyi buldu bıraktı beni hissediyodum beni exim yüzünden bırakcaktı zaten çünkü başaramicağını söylüyodu benle evlilik düşünmemeye başlamıştı anneside kabul etmiyordu beni ben geçmişin en büyük hatasını zaten söylemiştim geresi geçmişte olduğu için ondan önce olduğu için önemsemedim risk almak istemedim çünkü zaten biliyordum hata olduğunu ve pişmandım beni seven zaten sormazdı bu tür sorular iki sene olucaktı bu cuma ama beni bir hafta önce acımasızda terketti gitti olduğundan daha kötü davrandı geçmiş yüzünden beni daha çok kötü yaptı çok acı çekiyorum Şu an ölmek istiyorum beni kullandığını düşünüyorum çünkü tanıştığımda böyle bu nedenle beni bırakcak biri değildi o çok değişti ben onla hayaller kurdum hepsini yıktı sözünde durmadı kandırdı :'( sizce bu yaptığı doğru mu lütfen yardım edin :'(

Ben yeni üye oldum ve türkcem biraz zayıf kusura bakmayın anlamadığınız bişi varsa sorun

0|0
412

En İyi Erkek Görüşü

• Kendine boşuna işkence etme git yaşayamadığın gençliğinin tadını çıkar, hayatı akışına bırak sana değer veriyosa zaten kendi gelir. olanla ölene müdahale edilmez

0|0
    0|0
    • Demekki hiç sevmemiş hiç değer vermemiş canım çok acıyor :'(

• kızım 6 aylık falan mısın az sabret git sürt sağda solda tadını çıkar işte

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Türkçen ile yeni üye olman arasındaki bağlantıyı çözememiş olsam da yine anladığım kadarıyla cevaplıyorum. Demek ki neymiş ; zar değil ruh bakireliği diyenlere gelsin bu soru. Zar önemliymiş demi. yaaa. Burada bütün hata senin. hadi bütün demeyelim %99 senin. %1 de o çocuk senin hatanı bilmesine rağmen başladı. Bu da onun hatası. Devede kulak kalır seninkinin yanında.

0|0
    1|0
  • Kardeşim senin geçmişinde ne var?

İkide bir yüzüne vurduruyon?

Senin yaptıklarını herkes yapıyor.

Vur g.tüne ib.elerin.

2|0
    0|0
  • ulan çok seviyorum ölüyorum diyorsun gidip onun bunun altına yatıyorsun hala nasıl bir insansın sen üstünden geçmeyen kalmamış senin gibilere az bile geber.

0|0
    2|0
  • okumaya üşendim ama dip notu görünce türkcesi zayıf yabancı bir sevgilim olmasını isterdim

kimi arar bulamaz kimide öyle işte

0|0
    0|0
    • Çok uzun yazdıysam üzgünüm ama çok çaresizim şuan

• Sen hayatına alacagın insanları artk daha iyi seçmelisin gideni düşünmeyi bırakıp

0|0
    0|0
  • falla bu kadar padişah fermanını okucak kelime dağcığım yok :))) terkettiyse kızdırmışındır çocuğuu ama ben burdayım kanki olunur dert dinlemem yalnız

0|0
    0|0
  • özetini yazacağım arkadaşlar bekleyin

3|0
    0|0
  • Kızım her gelene vermişsin biz ne yapalım şimdi

0|0
    0|0
  • Seni kesseler acimaz naciye

0|0
    1|0
  • korkma ölmezsıın

0|0
    0|0
  • okunmaz yahu bu :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ölüyorum diyince korktum bende bir bakayım dedim :D meğerse sevgiliymiş yine. çıkıyorum ben byyyyyy :D

1|0
    0|0
  • Yeni olduğun için söylüyorum beni yanlış anlama biraz uzun yazmışsın zorlandım okurken ama bitirmek istedim ama okunmaz bu tarz yazılar burda.

Canım benim erkekler seni sen yapan şeyleri severler sonra onları senden almak isterler , geçmişini bilerek başladığı ilişkiyi geçmişini öne sürerek bitiriyor ve sen ondan bahsederken onun için herşeyi yaptım cümlesini gönül rahatlığıyla kurabiliyorsan şuan boşuna üzülüyorsun.

Zaman en güzel ilaç şimdi çok acıyor belki ama geçicek ve unutmaki ayrılıkta aşka dair kaderinde olanı yaşarsın ve merak etme aşktan ölen yok..

0|0
    0|0
  • Cnm, sen bastan hata etmissin ona bu haraketlerini izin vererek... olmaz bu is artik... ve onca küfürlerden sonra nasil istersin onu ? inan birgün öyle biri cikaki karsina ben ne salakmism ben ne yapmisim onu neden cekmisim dersin... ailesi bile istemiyormus bunun sonu ne olacakti... inan evlenincede laflari bitmezdi onun... ve sunu unutma.. sevgilinde olsa gecmisinden böyle herseyi bilmesi gerekmez böyle oluyor iste.. bastan tavrini koymalisin.. söylersin yaptigini tamam ama kimle kac kisi ayrintiya gerek yok.. kapattim ben o defteri de koy tavrini benim icin eski diye birsey yok hataydi de... ama bu cocugu unut bence... iyi düsün gelecegini onunla gecirebilirmiydin ? o laf sokmalarla, o küfürlerle... böylemi hayal ederdin sevdiginle seni ?

0|0
    0|0
  • örülmüş yine berlin duvarı.

allam kör oldum:(

0|0
    0|0
Yükleniyor...