Burçlarla ilgili soru soranlarla ilgili bir soru

burçlarla ilgili soru görünce çok sinirleniyorum öyle böyle değil, ağzılarına kürekle vurmak istiyorum sizce bu küreklerden hangisiyle vurmalıyım

1- link

2- link

3- link

4- link

siz de sinir oluyor musunuz?
Güncellemeler:
QAPAQ

link

0|0
73

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben senin ağzına vurmak istiyorum kürek mürek değil bildiğin kepçeyle. Niye bilmiyorum. Burçlarla ilgili soru sormuyorum ama milletin sorusuna burnunu soktun diye olabilir :D

1|0
    0|0
  • hahaah sesli güldüm manyk :D 2 ve üc nrli kürek arasinda kararsz kaldim bir an nedense o kuregi bir kac defa okkalica sana yapistirmk geldi :P

0|1
    0|0
  • Ben nefret ediyorum burç nedir nan. 1. iyiymiş.

0|1
    0|0
  • kuranı kerimde gezegenler olarak geçiyor burçlar

0|1
    0|1
    • sana bir şey soracağım ama cevap veereceksin kaçamak cevap vermek yok, sence dünyadaki en kötü ses hangi hayvana aittir?

• sadece cevap vereceksin yapmaya çalıştığım şeyi cevabından sonra göreceksin basit bir şey, tabi cevap vermek istiyorsan

• eşek derler ama hepsinn bilmediğim için bende eşek diyeyim hadi

• burcun ne senin cok sinirlisin merak ettim :))

0|1
    0|0
    • yok sinirli değilim aslında ama aşk soruları bari bir amaca hizmet ediyor, belki birilerinin fikirleri işine yarar ama kimsenin burçtan anladığı falan yok çok boş çok öyle böyle değil, seni üç numara lahmacun küreğiyle uğurluyoruz

• sen istedim mi ısmarlıycam senin unutmaman lazım bn unutmam zaten

• bir gün aşklar biter hatırlar kalır

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Terazı kadını aslan erkeğiyle anlaşırmıymış mış mış . Bende acayip uyuz oluyorum böyle sorulara 1.linkteki kürek güzelmiş :)

0|1
    0|0
  • Sitede sanki astrolog çalışıyo .mk

0|1
    0|0
  • dolunaydandır o

1|1
    0|0
Yükleniyor...