Sizce sevgilim bunu neden yapıyor ?

daha çıkalı 1 hafta oldu ve sevgilim cnsllik konusuna yöneliyor ben konuşmak istemediğimi söylüyorum ama bunları konuşabiliriz sevgiliyiz sonuçta falan diyor gerçekte demiyorum ama hayalini kurabiliriz diyor sinirleniyorum sizce neden yapıyor bunu ? çok mu sapık yoksa beni çok sevdiğindenmi ? sevdiğinide çok belli ediyor ama
Güncellemeler:
iyide benim öyle olmadığımı biliyor ve benim ona alışmam için yaptığını söylüyor

0|0
417

En İyi Erkek Görüşü

• standart piyasa çocukları konusur konusur sonra gider mastürbasyon yapmaya ilerleyen zamanlarda işi icraata çevirmek için teklif eder olursa ne ala olmassa yapcak bişey yok öylesi gavatlar sevgili buluyor garibim aşık olmak isteyen kimi temiz bebelerde çok sessiz çok sakin çekingen sıkıcı diye iteleniyor gençler arasında.

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• sen kızıyosan yapmamalı ona alışmanı istiyosa bu yolla değilde başka şeyler yapmalı sana süprizler yapmalı mesela kapalı kasa kamyonet gibi bişey bulup üstüne adını ve seni seviyorum yazıp arabaya asıp o şehirde gezsin seninle ozaman çokta iyi alışırsın

0|0
    0|0
  • heee seni çok sevdiğinden diyor ay allahım su kızlar ne zaman akıllancak ya da sözümü geri aldım akıllanmasınlar böyle iyi seni sevior akadasım aşık oyuzden sex konusunu açıp duruyor seni tartmıyor yani zarflamıyor yolu kazmıyor aşık aşık .:)) öldüm yazarken ya ama gülmekten

0|0
    0|0
  • Cinselliğe odaklı biri o hormonların hareketiyle her türlü iltifatsal sözcükleri söyler.

Ayrılmalısın bence, odak noktası cinsellik.

1|1
    0|0
  • iyi taklit yapıyor desene. Şahsen ben sevdiğim bir kızı hiç bir şekilde cinsel obje olarak görmedim ve cinsel duygu beslemedim.

1|0
    0|0
  • Cinsellik konuşmak normal ama 1 hafta aşırı kısa. Sonuç olarak sapık.

0|0
    0|0
  • ilk fırsatta seni yataga atar bu haberin olsun sakın sarhoş filan olayım deme yanında :D

0|0
    0|0
  • testesteron beyne zarar vermeye başlamış birinin bunu durdurması lazım

1|0
    0|0
  • evet sevdiğinden. ama seni değil sana ait olan bişeyi. acı ama gerçek

0|0
    0|0
  • sapık kızım sapık sn hala sevgi diyorsun saf mısın nesin

1|0
    0|0
  • sapık be ne sevmesi

2|0
    0|0
  • Yakalayin bu safi klonlayalim

0|0
    0|0
  • ısınma turları atmaya çalışıyor, ön sevişme gibi

1|0
    0|0
  • 2 hafta sonra yaslamaya çalışır

0|0
    0|0
  • Seni ucuz et olarak goruyor

0|0
    0|0
  • Cinselliğe odaklı biri o hormonların hareketiyle her türlü iltifatsal sözcükleri söyler.

Ayrılmalısın bence, odak noktası cinsellik.

0|0
    0|0
  • işi götürmek istiyor sonra üzülen sen olursun. dikkat et

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 1 haftalık sevgılın sana cınsellıkten bahsedıosa kac kendını kurtar be . ulan benım sevgılım 1.5 yıl sonra elımı tutmustu ne alıskanlıgı ve sevgılılı gercek ask omu ayrıl kızım ayrıl

1|0
    0|0
  • bence sevdiginden felan degil her erkek cinsellikten konuşmak ister hem seven insan konuşmak istemedigini söyledigin zaman konuyu kapatır ve sana asla zarar vermek istemez.

0|0
    0|0
  • İnsan konuyu açarken korkar ters tepki almaktan falan. Kaybetmekten korkar o kadar kısa bir sürede. Valla bıktık usandık bu saftirik beyinlilerden

0|0
    0|0
  • defet gitsin gerizekalıyı derdi senin bedenin aptal herif o senin yaşam yarznı dinlemezki aç kurt gibi yem ararrlar

1|0
    0|0
Yükleniyor...