Amac neyse artık hiç anlam veremedim

bir kız arkadas facede yazmışki işte gönülden düşen unutlmaya mahkumdur tarzı bir yazı yazmış,bende kalktım yorum yaptım çok güzel sözmüş begndim dedim,kızda cevap olarak tabi beğeneceksin ben paylaştım yazmış,sonra bir arkadaşım yoruma nerden geliyor bu ilham dedi,kızda yazmıski degerli dostlarımdan alıyorum ilhamımı,ben bu kızın kardesine aşığım bunu biliyor kızda ama uzun süredir hiç lafını etmiyorum kızlada hiç bu mevzuyu konusmadık,kardesine acılmıstım ama olmadı,şimdi bu kız niye bana böyle birşey yazdı amacı ne ben gayet safiyane sözü begendiğimi söyledim sizce ne anlamısta böyle yazıp laf sokuyor bana

0|0
41

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi sen bunu takıp buraya mı yazdın sen bu kadar düşünüyorsan herşeyi çabuk yaşlanırsın çökersin ya da baya aşıksın ki deveyi pire yapmışsın...

0|0
    0|0
    • baya aşığım diyelim,yani şaşırdım niye bukadar bozma ihtiyacı hissettiyse,unutmamı tepki veriyor yoksa laf soktugumumu dusnuyor anlıyamadım

• olumsuz söyledi arkadasıma dediki çunku degerli dostlarım dan esinleniyorum yani beni kastetti ya laf soktugu kesinde amacı ne onu bilmmiyorum

• Pireyi deve yapmışsın diyecektim ters yazmışım :) dediğim gibi ben pek birşey sezmedim belki de böyle şeylere takmadığımdandır ama kafaya takılacak birşey değil cidden takma bu kadar. Rahat ol :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Kızlar Ne Diyor 4

• aman kendi kendine ne yapmaya calisiyorsa bellki seninle alakalida degildir, öyleyse gelsin derdini anlatsin hic takma

0|0
    0|0
    • yok benimle alakalı eminim yani bana laf soktu ama ne yani unuttuğumamı bozuluyor baska birşeye mi anlam veremedim

• bosver havali havali ötmüs iste takmaya degmez bir derdi varsa gelsin cocukmusunz dimi... hic düsünme bence

• aman boşver kendini bir şey sanan tiplerden işte

yalnız tuttum bu sözü "gönülden düşen,unutulmaya mahkumdur"

0|0
    0|0
    • ben soktum havalarada zaten amacı ne sence böyle laf sokuyor

• yok bence ben senin aşık odluğun adamın kardeşiyim benim yazdıklarımı beğenirsin tabii gibi bişi demek istemiş

ya da ben mi kötü düşündüm acaba bilemicem yinede

• yani anlam veremedim

• salla canım yaa böyle kaşar kızlar anca moral bozduklarını sanarlar burnuu 5 karış havada takmaya değmez.

0|0
    0|0
    • ya anlamsız geldi neye bozuldugunu anlıyamadım yani benim laf soktugumu dusundu dur bende laf sokayımmı diyor yoksa unuttugumamı bozuluyor anlıyamdım amacını

• evt öyleyim,peki sence artık unuttugumumu dusunuyordur

• O söz güzel diyerek senn unuttuğunu ima ettiğini düşündü bence.

ama abisi sana yüz vermediyse gururlu ol peşinden koşma ama çok seviyosanda unuttuğunu mesaj vercek şeyler yapma , kaçan kovalınır bunuda unutma.

• anaaa bu dert edilir mi gıızzz erken yaşlanırsın benden demmesi salla aman o düşünsün ;)

0|0
    0|0
    • ya şaşırdım anlıyamadım niye bukadar ustume atladıgını

• bence sana laf çarpmış kardeşi diyerekten ama hoş bir durum itici olarak dememiş. o da senn gbi içten gelerek demiş kötü niyeti yok

• nasıl yani anlıyamadım,bana laf çarptı aynen ama ne demek istedi anlıyamadım,sence kardesinede demişmidir bak ne demiş diye

Yükleniyor...