Yardim edin lutfen onu kendime nasil asik edebilirim?

Henuz cok yeni tanisikligimiz ama birbirimizi gorur gormez bir elektriklenme oldu ikimizde de. Ben kendimi biraksam asik olacagim o derece ama tutuyorum:/

Bugun elimi tuttu gozumun icine bakarak senden hoslaniyorum sana asik degilim ama asik olmam senin elinde dedi. Peki benim ne yapmam gerekiyor ilk defa bu kadar arada kaldim. Sevgi gosterilerindecbulunup onu sikmak kendimden uzaklastirmak da istemiyorum fakat nasil kendime asik edebilirim onu da bilmiyorum :/

Cook hoslaniyorum onu kaybetmek istemiyorum cunku ilk defa hayatimda bu kadar dolu birisi olacak insallah.

0|0
28

En İyi Erkek Görüşü

• -kıskançlık trip falan sakın atma ,kızlar bunun hoş olduğunu düşünüyor ama çok kıl bir durum.

-kendi değerini yükseltmen için arada ilgilen arada uzak dur bu çocugun kafasında soru işareti uyandırır niye böyle yapıyor diye daha fazla ilgilenir.

bana sorarsan bu çocuk senden hoşlanmıyor yeni tanışmışlıgınız varmış böyle direk konuya girmesi pek iyi bişey değil.çocuga kendini kaptırmadan tanımaya çalış.

1|0
    0|0
    • ama 1 sini sevyosanda kıskanırsın bu durumda saklıycaksın öylemi ayrıca bu oyunlar ömür boyu sürmezki yorumnz 2 günlük ilişkiler içinmiydi .

• seviyorsan kıskanırsın tabiki ama fazlası gerçektende can sıkıyor.ki yazdıklarım ilişkinin başları için geçerli sadece

• adam pro en iyi cevap olur bu

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Tek kural: Cinsellik konularından uzak dur ondan emin olana kadar, bunu ciddiye al derim.

1- Kendinden taviz verme

2- Ota böceğe kıskançlık tribi atma

3- Herşeye trip atma, şayet bir trip atıyorsan bu tribin sert olsun! Yani ne kadar ağır tavır alabileceğini farketsin ki hata yapmaya korksun

4- "Beni aşık etmek senin elinde" sözünü sende söyle ;)

5- Asla ve asla duygularına kapılma, mantıgın dahilinde hareket et

2|0
    0|0
  • Ohoo sen daha ilk günden el tutuşmalar felen aşkım cicim böceğim olmaz öyle kendini kıymetli, değerli yap her dediğini yapma birde kaybetme korkusunu aşıladınmıdır biryerden başlarsın

0|0
    0|0
  • o nasıl bir muhabbet ya aşık değilim ama bu senin elinde çabalada aşık et beni falan fişman bu nasıl bir muhabbettir ya ne kullanıyorsunuz anasını satim aynısından istiyorum.

1|0
    0|0
  • sana tavsiye çocugu ne kadar süründürürsen o kadar değerin artar. her erkekte böyledir.çok ta abartmıycaksın sıkılıp bırakabilirler

1|0
    0|0
  • Çocuk zaten aşık olmuş sana neyin kafasını yaşıyorsun sen hali? "Hadi sevgili olalım" kro temalı sözcükleri söyle, gerisi gelir zaten.

0|0
    0|0
  • aşık değilim ne demek yaa... böyle birşey olamaz kendini kaptırma karşındaki profosyonel bir yalancı... çok kızdım !

0|0
    0|0
  • Büyük olasılıkla cinsellikten bahsediyor.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• belkide yapmaya çalştığı şey sana yem atıyor senin duygularına yenilip ona amade olmanı istyor samimi olmayadablir

0|0
    0|0
  • hiç kıskanmadım sizi

1|1
    0|0
    • Keske kiskanilacak bir durumumuz olsaydi:)

• Koltuğun üstünde duran çantanın rengi güzelmiş.

Kapının önünde dikilenin rengine yeğlerim.

Yükleniyor...